Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Dlaczego???

Redaktor admin on 18 Marzec, 2020 dostępny w Blog. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

„Dlaczego? Dlaczego nie mogę kupić testów dla swoich pracowników?! Dlaczego mam zbankrutować a oni mają stracić pracę?!”. Pyta przedsiębiorca i nie dostaje od Rządu odpowiedzi, więc ja powtarzam jego pytanie:  „Dziewięćdziesiąt procent moich przychodów to eksport usług. Zamknięcie granicy to nieodpowiedzialne działanie. Zarażamy się już i wewnątrz kraju. Dla mnie i dla tysięcy drobnych innych eksporterów, to katastrofa! Pięćdziesiąt ludzi u mnie pójdzie na bruk. Dlaczego nie mogę kupić testów dla moich pracowników powracających z zagranicy? Dlaczego nawet zdrowi muszą być natychmiast wyłączani z pracy na 2 tygodnie? Czy nie lepiej badać, testować? Chcę kupić testy za swoje pieniądze. Chcę zapłacić! Dlaczego nie ratujemy tego, co jest jeszcze do uratowania?!”.

Czy Rząd odpowie dzisiaj temu i setkom tysięcy innych przedsiębiorcom, którzy są w tej samej dramatycznej sytuacji? Czy odpowie milionom ich pracownikom, którzy niebawem przejdą na bezrobocie?

#koronawirus #koronawiruswPolsce #zostanwdomu #ZostańmyWPolsce #zostańciewdomu

Adam Szejnfeld

Senator Rzeczypospolitej Polskiej

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)