Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld w świecie najnowszych technologii

Redaktor admin on 5 Czerwiec, 2013 dostępny w Bez kategorii, Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld w dniu 4 czerwca br. uroczyście otworzył targi ITM Polska 2013 – jedno z najważniejszych spotkań tego typu w Polsce, które obywają się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W tym roku w dniach od 4 do 7 czerwca można zobaczyć ofertę firm z 30 krajów świata, a wszystko to w ramach 8 salonów tematycznych: Mach-Tool, Hape, Metalforum, Surfex, Welding, Transporta, Nauka dla Gospodarki oraz BHP. Uroczystość otwarcia targów połączona była z galą prestiżowych nagród: Złotego Medalu MTP przyznawanych na targach ITM Polska oraz ITM Nauka dla Gospodarki, statuetek Acanthus Aureus przyznawanych wystawcom targów, nagród branżowych – „Dźwignia 2013” przyznawaną przez Naczelną Organizację Techniczną oraz „Lider usług targowych” i „Stoisko Roku” przyznawanych przez Polską Izbę Przemysłu Targowego.

Dzisiejszy świat gospodarki opartej na wiedzy, to świat należący do firm budujących swoją przewagę konkurencyjną na innowacyjności. Kto więc lepiej i szybciej nie będzie wiódł prymatu w dążeniu do nowoczesności, jak nie firmy i instytuty, które dzisiaj wystawiają swoje oferty na Międzynarodowych Targach w Poznaniu. Stolica Wielkopolski zawsze była oknem na świat dla Polski teraz staje się oknem świata na Polskę. Wszystko za sprawą wspaniałego rozwoju społeczno-gospodarczego, jaki obserwujemy nad Wisła i Odrą. Poznań i Wielkopolska zajmują w tym procesie zaszczytne miejsce – mówił po otwarciu targów poseł Adam Szejnfeld.

Od wielofunkcyjnych robotów przemysłowych, urządzeń do malowania farbami proszkowymi i aplikacji lakierniczych, poprzez najnowocześniejsze centra obróbcze, ofertę z zakresu metalurgii, odlewnictwa, spawalnictwa, pneumatyki, po utrzymanie ruchu, najnowsze oprogramowania, środki ochrony zbiorowej i ofertę firm świadczących usługi podwykonawcze. Tak szeroki zakres ekspozycji prezentują tegoroczne targi ITM Polska. Dodatkowo ekspozycję dopełnia oferta firm z zakresu „utrzymania ruchu” oraz podwykonawstwa z zakresu przetwórstwa metali w ramach wydarzenia towarzyszącego – Targów Kooperacji Przemysłowej SUBCONTRACTING 2013 bis, którym towarzyszą biznesowe spotkania – Subcontracting ITM Meetings.

(źródło www.mtp.pl)

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)