Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wizyta w Krajence, Augustowie, Śmiardowie i Paruszce

Redaktor admin on 21 Październik, 2012 dostępny w Bez kategorii, Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld, przewodniczący PO w Okręgu Pilskim, wizytował inwestycje podejmowane w bieżącym roku w mieście i gminie Krajenka, powiat Złotów. Przy tej okazji poseł miał też możliwość sprawdzenia jak wygląda obecnie remont Gminnego Ośrodka Kultury, który m.in. dzięki wsparciu posła Szejnfelda otrzymał na swój remont dofinansowanie w kwocie 150 tys. zł. Poseł w tym dniu spotkał się także z działaczami PO, sympatykami oraz radnymi gminy Krajenka. Wizyta miała miejsce w dniu 20.10.2012r.

W objeździe po mieście oraz gminie lustrowano w Krajence remont Ośrodka Kultury oraz budowę parkingu przy centrum oświatowo-sportowym. Następnie odwiedzono wsie Śmiardowo Krajeńskie oraz Paruszka, gdzie oglądano nowo wybudowane place zabaw oraz place integracyjne sfinansowane w ramach programu Pięknieje Wielkopolska Wieś. We wsi Augustowo natomiast odwiedzono galerię znanego artysty malarza, pana Tadeusza Małeckiego. Wizytowano również nowo wybudowane drogi w mieście i na wsiach oraz dojazdy rolników na pola uprawne. Wizytowano także i rozmawiano na temat konieczności przebudowy dróg wojewódzkich 188 oraz 190, w tym szczególnie mostu na rzece Głomi.

Na spotkaniu z posłem członkowie krajeńskiej Platformy rozmawiali na temat bieżących sprawy związanych z działalnością koła, problemach lokalnej społeczności oraz sytuacji w kraju. Podczas dyskusji poruszono także kwestię inwestycji, jakie są obecnie przeprowadzone w gminie, a także planach inwestycyjnych, które burmistrz Stefan Kitela planuje w przyszłości.

Poseł Adam Szejnfeld miał przy okazji możliwość sprawdzenia jak wygląda obecnie remont Gminnego Ośrodka Kultury, który m.in. dzięki wsparciu posła Szejnfelda otrzymał na swój remont dofinansowanie w kwocie 150 tys. zł.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)