Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

„Kobieca Strona Życia” na Facebook-u :)

Redaktor admin on 8 Październik, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld znany jest z inicjatyw wspierających kobiety w ich aktywności w życiu publicznym. Miło nam więc poinformować o nowym przedsięwzięciu wielkopolskiego posła. Po uruchomieniu portalu internetowego pod nazwą „Kobieca strona życia” (adres internetowy:  http://kobiecastronazycia.pl), poseł Adama Szejnfeld otworzył nową Fan Page na Facebook. Zapraszamy do „polubienia” strony oraz do jej odwiedzania.

Poseł Adam Szejnfeld jest jedynym polskim politykiem, który od wielu lat prowadzi stronę internetową poświęconą kobietom. Jest to pierwsza taka inicjatywa wśród posłów i senatorów. Tematyka strony http://kobiecastronazycia.pl dotyczy kobiet aktywnych w życiu publicznym i prywatnym, które odnosząc sukcesy, z powodzeniem realizują swoje życiowe plany. Ideą „Kobiecej Strony Życia” ma być promocja kobiet oraz upowszechnienie w świadomości społecznej ich roli w życiu społecznym, w biznesie i polityce, w nauce, w kulturze, w sztuce, w sporcie, czy w mediach. W chwili obecnej często słyszy się opinie, że w prawie każdej dziadzienie życia dominują mężczyźni, ale to się zmienia. Kobiety z powodzeniem prowadzą swoje firmy, zajmują kierownicze stanowiska, czy pełnią inne ważne funkcje. Teraz to przedsięwzięcie zostało rozszerzone o profil na popularnym Facebook. Poseł Adam Szejnfeld od kilkunastu lat prowadzi także własną stronę internetową pod adresem http://www.szejnfeld.pl. Zapraszamy.

Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)