Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

„Wielkopolska Wodorowa”

Redaktor admin on 23 Styczeń, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld i poseł Tomasz Nowak, w ramach Parlamentarnych Zespołów Sejmu i Senatu organizują w dniu 26 styczna br. ogólnopolską konferencję pt. „Wielkopolska Wodorowa”.

„Gospodarna Wielkopolska, to także Wielkopolska innowacji, nowych technik i technologii. Gospodarna Wielkopolska, to również Wielkopolska ekologiczna, która stawia na rozwój nowych źródeł czystej energii, dlatego warto i trzeba o tym rozmawiać nie tylko w gronie przedstawicieli władz państwowych i samorządowych, ale także ludzi świata badań i nauki oraz biznesu - uważa senator Adam Szejnfeld, współorganizator Konferencji.

Konferencja odbędzie w ramach działalności Wielkopolskiego Zespołu Parlamentarnego oraz Parlamentarnego Zespołu ds. Sprawiedliwej Transformacji na platformie ZOOM w najbliższy wtorek, w dniu 26.01.2021r. w godzinach od 11:00 – 13:30. W telekonferencji udział wezmą m.in.  Minister Środowiska Pan Michał Kurtyka oraz Marszałek Województwa Wlkp. Pan Marek Woźniak, a także prezydent Piły, pan Piotr Głowski oraz prezydent Konina, pan Piotr Korytkowski. Do udziału w konferencji oraz w dyskusji zaproszenie zostało wystosowane do samorządowców, organizacji gospodarczych oraz przedstawicieli świata szkolnictwa wyższego i nauki, a także do mediów.

„Wielkopolska Wodorowa” to on-linowa konferencja w skali ogólnokrajowej, choć poświęcona będzie szansom, możliwościom i planom rozwoju nowoczesnego wykorzystania wodoru w Wielkopolsce, szczególnie w subregionach pilskim i konińskim.

Rozwój gospodarki w dużej mierze zależeć będzie od innowacyjności i umiejętności wdrażania nowych rozwiązań. Wykorzystanie potencjału rozwoju strategii wodorowej to dobry i ważny kierunek, nie tylko dla nas w Wielkopolsce, ale i całego kraju oraz Europy i świata. –  uważa senator Adam Szejnfeld.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)