Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

10-lecie PKS-u w Pile

Redaktor admin on 19 Wrzesień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

To już 10 lat odkąd pracownicy PKS Sp. z o.o. przeprowadzili pracowniczą prywatyzację swojej spółki. Była to pierwsza firma transportowa w Wielkopolsce, w której pracownicy przejęli  przedsiębiorstwo w swoje ręce. W tym tygodniu firma całkowicie spłaciła swój 10 mln dług w stosunku do Skarbu Państwa. Przez okres ostatnich 10 lat także zainwestowała w swoje przedsiębiorstwo kolejne 10 mln zł. Bilans dziesięciolecia jest więc bardzo dobry. Wśród zaproszonych gości byli poseł Adam Szejnfeld oraz prezydent Piotr Głowski.

Składam zarządowi oraz całej załodze przedsiębiorstwa moje gratulacje i wyrazy wielkiego uznania za dotychczasową działalność. Pewność, szeroki wachlarz usług oraz bezpieczeństwo to atuty, którymi może poszczycić się PKS Sp. z o.o. w Pile.Cieszę się, że życie gospodarcze kraju kształtują tak uznane i świetnie prosperujące firmy. Tym bardziej cieszę się, że pokazliście państwo, że dzięki ciężkiej pracy prywatyzacja firmy nie musi kojarzyć się z czymś złym, lecz wręcz przeciwnie, powiedział poseł Adam Szejnfeld podczas uroczystości

Spółka PKS w Pile nie tylko spłaciła zadłużenie, ale jednocześnie przez 10 lat zainwestowała kolejne 10 mln zł w dalszy rozwój. Ponadto przez ostanie lata wspierała różne inicjatywy społeczne m.in. część zysku przekazała pilskim szkołom podstawowym, ośrodkom zajeć terapeutycznych, sponsorowała wyjazdy dzieci z ubogich rodzin, sport i kulturę, a także organizował liczne konkursy o bezpieczeństwie.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)