epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

20 lat minęło, jak jeden dzień.

Redaktor admin on 4 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld był gościem dorocznego spotkania noworocznego starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego połączonego z jubileuszem XX-lecia Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego. Tradycyjnie, uroczystość odbyła się w Hotelu „Smolarnia”. W jubileuszu udział wzięli także m.ni. Maria Małgorzata Janyska, poseł na Sejm RP oraz Maciej Witucki, prezydent Konfederacji Lewiatan.

Senator Adam Szejnfeld pogratulował panu staroście Feliksowi Łaszczowi oraz czarnkowsko-trzcianeckim samorządowcom osiągnieć w minionym roku, życząc kolejnych sukcesów w nowym 2020 roku. Jednocześnie zwrócił się do pana prezesa Lecha Wojcieszyńskiego: Z okazji Jubileuszu XX-lecia Forum Gospodarczego Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego ZPP Lewiatan, składam na Pana ręce serdeczne gratulacje dla wszystkich osób, które w ciągu minionych dwóch dekad budowały rozwój oraz siłę Państwa organizacji. Niech ta XX rocznica działalności, stanowi dla Państwa źródło siły i inspiracji do dalszego funkcjonowania i wspierania lokalnego oraz regionalnego biznesu. Twórcom organizacji, członkom Zarządu i całego Związku oraz Państwa pracownikom, dziękuję za wysiłek i wkład w rozwój zarówno Wielkopolski jak i całej Polski, życząc jednocześnie dalszych osiągnieć i sukcesów, tak w pracy zawodowej jak i w życiu prywatnym.

Gdy tworzyliśmy Stowarzyszenie w 1998 roku nikt z nas nie zakładał takiego rozwoju naszej organizacji przedsiębiorców, jaki osiągnęliśmy. Wtedy myśleliśmy tylko o powiecie i współpracy z naszym samorządem powiatowym czy miejskim. Nie śniło nam się nawet, że osiągniemy taką pozycję, jaką w tej chwili możemy się poszczycić. mówił Lech Wojcieszyński, prezes Forum Gospodarczego Północnej Wielkopolski, Związek Pracodawców Lewiatan (nowa nazwa Forum).

Wieloletnia działalność na rzecz rozwoju lokalnej i regionalnej przedsiębiorczości oraz doskonała współpraca z samorządami nie mogły zostać nie zauważone, przy tak znaczącym jubileuszu. Z tej okazji Marszałek Województwa Wielkopolskiego przyznał medale „Za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego” twórcom i działaczom Forum. Wręczenia odznaczeń dokonał Jacek Bogusławski, Członek Zarządu Województwa Wielkopolskiego wspólnie z Adamem Szejnfeldem, senatorem RP, Marią Małgorzatą Janyską, posłanką na Sejm RP, Feliksem Łaszczem, starostą Czarnkowsko-Trzcianeckim oraz Lechem Wojcieszyński, prezesem Forum Gospodarczego PCT ZPP Lewiatan.

Wyróżnienia za swoją działalność otrzymali:

  • Krzysztof Antkowiak,
  • Andrzej Krzewina,
  • Edmund Pilawski,
  • Jan Polcyn,
  • Tomasz Sikora,
  • Leszek Stolarski
  • oraz oczywiście same Forum Gospodarcze PCT ZPP Lewiatan.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)