epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Adam Szejnfeld – Promotor Polski

Redaktor admin on 6 Czerwiec, 2019 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Promotor Polski”, to tytuł i nagroda, którą Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska” przyznała europosłowi Adamowi Szejnfeldowi. Wręczenie uhonorowania nastąpiło podczas Wielkiej Gali Fundacji Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, która odbyła się w Operze Narodowej, Teatrze Wielkim w Warszawie. W tym roku Kapituła Konkursu przyznała także tytuły honorowe „Wybitnego Polaka”, które otrzymali: Krzysztof Zanussi – reżyser filmowy, Andrzej Pągowski – artysta plastyk oraz Marcin Gortat – sportowiec. Kapituła tradycyjnie już przyznała również Godła Promocyjne „Teraz Polska” dla 13. produktów, 7. usług i 3. polskich przedsięwzięć innowacyjnych oraz dla 2. gmin.

“Promotor Polski”, to tytuł i nagroda Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego “Teraz Polska”, które przyznano Adamowi Szejnfeldowi, europosłowi z Wielkopolski, za dokonania i zaangażowanie w propagowanie i umacniania pozytywnego wizerunku Polski oraz tworzenie polskiej marki narodowej.

To wielkie wyróżnienie i godność być uznanym za promotora Polski. Zawsze, przez ostatnie 40 lat życia publicznego, w tym 22 lata pracy parlamentarnej, starałem się bronić honoru Polski i Polaków oraz dbać o dobre imię naszego kraju. Szczególnie było to dla mnie ważne w ostatnich 5 latach pracy w Parlamencie Europejskim. Bardzo się cieszę zatem, że te działania przez tyle ostatnich lat zostały dostrzeżone i docenione. Jeszcze bardziej jednak będę się cieszył, jeśli nasz kraj znów powróci do rodziny uznawanych, docenianych i chwalonych krajów demokratycznych i praworządnych, z których inne państwa, nie tylko z Europy, ale i z całego świata, będą ponownie chciałby brać przykład – powiedział po otrzymaniu wyróżnienia europoseł z Wielkopolski, Adam Szejnfeld.

Poniżej prezentujemy pełną listę pozostałych tegorocznych laureatów Gali „Teraz Polska” w poszczególnych kategoriach:

W kategorii PRODUKTY nagrodzono:

Termisil Huta Szkła Wołomin SA, Leier Polska SA, Swimer Łukasz Otremba, Gospodarstwo Pasieczne Sądecki Bartnik Sp. z o.o., Delta Zbigniew Różycki, Zakłady Farmaceutyczne Colfarm SA, Dobrowolscy Sp. z o.o., Gerda Sp. z o.o., Hydrobudowa-1 Betoniarnia-Laboratorium Sp. z o.o., POLOmarket Sp. z o.o., Uniwersal Sp. z o.o., Ente Sp. z o.o., Laboratorium Kosmetyczne Floslek Furmanek Sp. j.

W kategorii USŁUGI nagrodzono:

Warsaw Genomics Sp. z o.o. Sp. k.; MiB Optic SC Grzegorz Mielnicki, Krzysztof Bieniek; Arche Sp. z o.o.; Sanatorium Uzdrowiskowe „Przy Tężni” im. dra Józefa Krzymińskiego w Inowrocławiu SPZOZ; Carport Sp. z o.o.; Międzynarodowe Targi Poznańskie Sp. z o.o.; Fundacja Warszawski Instytut Bankowości; Krysiak Polska Sp. z o.o.

W kategorii INNOWACJE godło „Teraz Polska” otrzymały:

• System do sterowania i zarządzania ciepłem w budynkach z wykorzystaniem sztucznej inteligencji SOZE RSI, Wydział Instalacji Budowlanych Hydrotechniki i Inżynierii Środowiska Politechniki Warszawskiej

• Opracowanie konstrukcji urządzenia do kompensacji zmian długości górnej sieci trakcyjnej, Mabo Sp. z o.o. oraz Wydział Metali Nieżelaznych AGH

• Przedeksploatacyjne odmetanowanie pokładów węgla poprzez stymulację produktywności metanu w kierunkowych otworach wiertniczych, Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo oraz Państwowy Instytut Geologiczny – PIB

• (Wyróżnienie): nowatorski system do symulacji w obszarze echokardiografii przezprzełykowej MrTEEmothy, Medical Simulation Technologies Sp. z o.o.

Laureatami w kategorii SAMORZĄDY zostały:

• Gmina Wiązowna

• Gmina Leżajsk

Ponadto wyróżnienie honorowe „Teraz Polska” otrzymał Polski Komitet Olimpijski.

Tytuły honorowe „Wybitnego Polaka” otrzymali: Marcin Gortat, Andrzej Pągowski i Krzysztof Zanussi.

Źródło: inf. własna oraz www.terazpolska.pl

Zdjęcia własne oraz Kamil Broszko – Teraz Polska.

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

#TerazPolska #Promocja #FundacjaTerazPolska #Samorządność #Technologie #Przedsiębiorczość #Gospodarka #Rozwój #EPP #EPL #ParlamentEuropejski @PoselSzejnfeld #Warszawa #Wielkopolska #Piła #Kalisz #Poznań #Szejnfeld #AdamSzejnfeld #Samorządność #Technologie #Przedsiębiorczość #Gospodarka #Rozwój #PlatformaObywatelska #KoalicjaEuropejska #KoalicjaObywatelska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)