epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Chodzieskie Targi „Promocje”

Redaktor admin on 13 Czerwiec, 2018 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Chodzieski Klub Gospodarczy powołali do życia w 1994 aktywni społecznie przedsiębiorcy z Chodzieży i okolicy. Początkowa inicjatywa przekształciła się w prężnie działające stowarzyszenie. Flagowym przedsięwzięciem stowarzyszenia są Targi Gospodarcze „Promocja”, które odbyły się już 23. raz. Jest to uroczystość niezwykle ważna dla posła Szejnfelda, ponieważ niemalże od samego początku istnienia Chodzieskiego Klubu Gospodarczego, organizatora Targów, jest z nim związany. Wcześniej, jako przedsiębiorca, był członkiem ChKG, a potem, jako poseł i eurodeputowany został członkiem honorowym tego gospodarczego stowarzyszenia. Tegoroczne targi odbyły się 9 czerwca na terenie przy basenie „Delfinek”.

Targi Gospodarcze „Promocja” (Regionalne Targi Przedsiębiorczości i Edukacji) każdego roku są najważniejszą inicjatywą Chodzieskiego Klubu Gospodarczego. Udział w targach gospodarczych, to przede wszystkim możliwość dotarcia do nowych klientów i zaprezentowania swoich produktów. Od lat celem imprezy jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez wymianę doświadczeń, ułatwianie dostępu potencjalnych klientów, promowanie innowacyjności. Corocznie wystawia się tu ok. 50-60 firm z sektora: handlowego, produkcyjnego, usługowego, instytucji, banków, a także stowarzyszeń. Wszystko odbywa się w przygotowanych przez ChKG pawilonach wystawowych. Duża, otwarta powierzchnia terenu targowego jest zlokalizowana w atrakcyjnym punkcie miasta, tj. na terenach rekreacyjnych przy jeziorze Miejskim w Chodzieży, co pozwala przyciągnąć nie tylko potencjalnych kontrahentów, ale również mieszkańców regionu, którzy corocznie w liczbie około kilkunastu tysięcy zwiedzają stoiska targowe. Ponadto podczas TG organizowanych jest wiele atrakcji, które przyciągają zwiedzających m.in. pokazy, konkursy, nagrody, imprezy towarzyszące. Dla wystawców jest to też możliwość wzięcia udziału w konkursach na najlepszy produkt lub usługą, a także na najlepszą promocję.

Źródło: inf. własna oraz www.chkg.chodziez.pl

Marta Łasak

Asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld

#AdamSzejnfeld #ChodzieskiKlubGospodarczy #Chodzież #PowiatChodzieski #Rozwój #Targi #Przedsiębiorczość #ChKG

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)