Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Doświadczenie i młodość. Razem można wiele!

Redaktor admin on 8 Grudzień, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld, szef struktur Platformy Obywatelskiej w Okręgu Pilskim, spotkał się z przedstawicielami pilskiego Koła Stowarzyszenia „Młodzi Demokraci”. Uczestnicy rozmawiali o współpracy i tworzeniu kolejnych struktur w Wielkopolsce Północnej. Już powstało nowe koło w Trzciance, ale oczekujemy dalszych takich inicjatyw – powiedział senator Szejnfeld.

Młodzi, zdolni, a przede wszystkim, chętni do pracy. Grono Stowarzyszenia ciągle się powiększa. Pilskie Koło Młodych Demokratów działa dopiero od kilku miesięcy, a już postało kolejne koło Młodych, tym razem w Trzciance.

Tematami poniedziałkowego spotkania, były m.in. plany działalności Stowarzyszenia w przyszłym roku oraz możliwe formy współpracy senatora Adama Szejnfelda, jako szefa struktur Platformy Obywatelskiej w Okręgu Pilskim i wiceprzewodniczącego Regionu w Wielkopolsce oraz Stowarzyszenia.

Dawno nie maiłem tak ciekawego i wielowątkowego spotkania. Mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze wiele okazji, by kontynuować najciekawsze wątki naszej dyskusji i być może uczyć się od siebie nawzajem – podsumował spotkanie Adam Szejnfeld senator RP.

Anna Karmowska

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)