Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Gniezno – rażąco niska cena przyczyna rażąco niskiej jakości

Redaktor admin on 21 Maj, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld startujący w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego, odwiedził 19 maja br. Gniezno. Podczas swojej wizyty, na przykładzie budowy szpitala powiatowego w Gnieźnie, poseł Szejnfeld kolejny raz przekonał się jak ważna jest jego praca nad nowelizacją Prawa zamówień publicznych. Podczas wizyt poseł Szejnfeld wizytował nieudana inwestycje miejscowego szpitala powiatowego oraz wziął udział w naradzie mającej na celu omówienie rozwiązania problemu, w jakim znalazła się gnieźnieńska placówka służby zdrowia. Posłowi Szejnfeldowi towarzyszyli: senator Piotr Gruszczyński, poseł Paweł Arendt oraz starosta Dariusz Pilak.

Jestem wstrząśnięty wiedzą, którą pozyskałem na temat genezy tej inwestycji i jej przeprowadzenia. To jeden z tematów, którymi się zajmuję – czyli Prawo Zamówień Publicznych. To jest przykład inwestycji, która rozstrzygana była głównie kryterium ceny. Jak się skończyło, teraz już wiemy. Przedsiębiorstwo zwycięskie zbankrutowało, roboty stoją, miliony złotych wyrzucone zostały w błoto. Dlatego by nie dopuścić do podobnych przypadków współtworzyłem nowelizację ustawy Prawo Zamówień Publicznych”, nad którą trwają obecnie prace w Sejmie. – Powiedział poseł Adam Szejnfeld. – Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku zmienimy przepisy i podobne przypadki nie będą miały miejsca. Natomiast trzeba zając się rozwiązaniem problemy inwestycji, która stanęła w Gnieźnie, jest niedokończona, źle wykonana i nie ma pieniędzy na jej modernizację. – Dodał Szejnfeld.

Poseł Adam Szejnfeld w rozmowach z mediami przedstawił także ideę Obszarów Strategicznej Interwencji w ramach Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata, 2014 – 2020 które zainicjował. Będą one uzupełnień środków z funduszy unijnych przeznaczonych na nasze województwo w nowej perspektywę finansowej UE.

źródło: inf. własna, gniezno.naszemiasto.pl oraz www.gniezno24.com

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)