Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Grzegorz Schetyna na Konwencji Wyborczej w Pile

Redaktor admin on 16 Październik, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Dzisiaj, w roku dwudziestolecia polskiego samorządu, zbieramy się po to, aby ogłosić nasze kandydatury do wyborów samorządowych mających zapoczątkować nową kadencję działalności polskich gmin, powiatów i samorządowych województw. Chcemy, abyście wygrali te wybory dla Platformy Obywatelskiej, chcemy, abyście wygrali te wybory dla mieszkańców naszych gmin i powiatów, abyście wygrali te wybory dla Wielkopolski Północno-Zachodniej – zagrzewał do wyborczego boju poseł Adam Szejnfeld. Okręgowa Konwencja Wyborcza Platformy Obywatelskiej Okręgu Pilskiego odbyła się w dniu 15 października w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile. Gościem specjalnym Konwencji był Marszalek Sejmu RP, pan Grzegorz Schetyna.

Musimy rozwijać Polskę, modernizować ją i budować dobrobyt obywateli. Nie może tego uczynić tylko rząd. W tym dziele musi mieć swój wkład także samorząd. Piła i pozostałe gminy oraz powiaty wielkopolski zasługują, by kierowali nimi tacy radni i kandydaci na radnych, jakich widzę dzisiaj na tej sali – powiedział Marszalek Grzegorz Schetyna.

Gdybym miał mówić o Tomaszu Bugajskim tak długo, jak ma trwać dzisiejsza konwencja, to i tak nie zdołałbym streścić działalność i dokonań starosty Tomasza Bugajskiego – mówił o liderze pilskiej listy do sejmiku wojewódzkiego poseł Adam Szejnfeld.

To młody, dynamiczny wizjoner z bardzo pragmatycznym podejściem do rzeczywistości. W przeszłości był przedsiębiorcą, realizował się w dużym biznesie, był działaczem samorządowym i poznał specyfikę działalności samorządu terytorialnego. Jest też ekspertem w sprawach realizacji programów funduszy unijnych a teraz jest senatorem – powiedział Adam Szejnfeld o senatorze Piotrze Głowskim, kandydacie PO na prezydenta Piły.

Na Konwencji Wyborczej zaprezentowano wszystkich kandydatów PO do Sejmiku Wojewódzkiego, a także kandydatów na wójtów i burmistrzów. Na scenę pilskiego MDK weszli także kandydaci do Rady Miasta Piły oraz Rady Powiatu Pilskiego. Całość konwencji zakończyła konferencja prasowa oraz zdjęcia pamiątkowe kandydatów z VIP-ami PO.

Szymon Galikowski
Asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)