epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Gursz – Szef Sztabu Wyborczego w Wielkopolsce.

Redaktor admin on 21 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Na wniosek i z rekomendacji senatora Adama Szejnfelda w dniu 19 lutego br. Zarząd Platformy Obywatelskiej Regionu Wielkopolski w Poznaniu powołał na Regionalnego Szefa Sztabu Wyborczego Jacka Gursza, burmistrza Chodzieży, prezesa Stowarzyszenia Gmin i Powiatów Wielkopolski.

Jacek Gursz to społecznik i aktywista, świetny burmistrz i organizator, sprawdzony „w boju” nie tylko we własnych kampaniach wyborczych, ale także, jako okręgowy szef sztabu wyborczego Wielkopolski Północno-Zachodniej. Dlatego bez wahania zgłaszam i rekomenduję Zarządowi jego kandydaturę na Szefa Sztabu Wyborczego Regionu Wielkopolska – mówił, zgłaszając i rekomendując Jacka Gursza, senator Adam szejnfeld, szef Okręgu Pilskiego PO i wiceprzewodniczący Wielkopolskiej Platformy Obywatelskiej w Poznaniu.

****

Jacek Ryszard Gursz jest absolwentem Wyższej Szkoły Zarządzania i Biznesu w Poznaniu, kierunek administracja publiczna. Żonaty, ma dwójkę dzieci. Jest członkiem Platformy Obywatelskiej.

W latach 2002-2006 był radnym miasta Chodzieży, a od 2006 roku jest burmistrzem Chodzieży.

Wcześniej, w latach 1990-2006 był przedsiębiorcą, księgarzem, aktywnym uczestnikiem działań na rzecz rozwoju przedsiębiorczości, społecznikiem, inicjatorem wielu akcji charytatywnych. W latach 2001 – 2006 był prezesem Chodzieskiego Klubu Gospodarczego, obecnie pozostaje natomiast prezesem honorowy tego stowarzyszenia.

Jest członkiem Towarzystwa Miłośników Ziemi Chodzieskiej, Bractwa Strzeleckiego w Chodzieży oraz Stowarzyszenia Alumni.

Jacek Gursz był trzykrotnie nominowany w konkursie tygodnika Chodzieżanin pn. „Siedmiu Wspaniałych”, w 2004 został laureatem I nagrody czytelników w kategorii „Działalność samorządowa i społeczna”. W 2006 został wyróżniony tytułem Człowiek Roku w kategorii „Polityka”. Odznaczony Złotym Medalem Polskiego Związku Niewidomych, Honorowym medalem PCK, uczestnik projektu International Visitors Leadership w Stanach Zjednoczonych na zaproszenie Departamentu Stanu w roku 2007.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatora Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Plac Konstytucji 3 Maja w Pile 7/4

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)