Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Podziękowanie za „Pilan w Warszawie”

Redaktor admin on 6 Październik, 2013 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Wyprawa pilan do Warszawy odbyła się w ramach obchodów 500 lecia Piły. Kilkanaście autokarów z młodzieżą i dziećmi wyjechało do Warszawy, gdzie spotkano się z Prezydentem Bronisławem Komorowskim, odwiedzono Sejm i Senat, zwiedzano Stadion Narodowy i wzięto udział w konferencji naukowej poświęconej Stanisławowi Staszicowi.

Akcja „Pilanie w Warszawie” pokazała, że jeżeli zbierze się grupa aktywnych osób i będą dążyli do celu, wszystko się może udać. Jesteśmy tutaj, aby podzielić się naszymi spostrzeżeniami oraz podziękować tu zebranym za wkład, jaki włożyliście w to przedsięwzięcie. Wbrew pierwotnym opiniom ten wyjazd był wielkim sukcesem oraz promocją naszego miasta – powiedział poseł Adam Szejnfeld

Podczas spotkania podziękowano sponsorom wyjazdu, czyli: PKO Bank Polski, Nord Partner, Exalo Drilling S.A., Asta-Net Małdziński, Ryczek S.J. oraz MZK Piła. Ponadto podziękowano wszystkim także współorganizatorowi firmie Słoneczna Przygoda oraz osobom odpowiedzialnym za wszystkie atrakcje wyjazdu.

Marta Łasak

asystentka posła Adam Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)