Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Poprawki Szejnfelda do bonu w Sejmie

Redaktor admin on 15 Lipiec, 2020 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poprawki senatora Adama Szejnfelda do ustawy o bonie turystycznym trafiły do Sejmu. Ciekawe, co z nimi zrobi teraz PiS, który ustawę przetrzymał do czasu zakończenia kampanii wyborczej. Partia rządząca bowiem, obawiając się oburzenia seniorów oraz protestów firm turystycznych wykluczonych z udziału w bonie, zamroziła prace niemalże na dwa tygodnie. Głosowanie dzisiaj! Oto główne poprawki senatora z Piły:

1. Rozszerzenie zakresu działania bonu turystycznego na emerytów i rencistów.

2. Rozszerzenie ustawy o „usługi turystyczne” (ustawa ich nie przewiduje) po to, aby większa liczba firm mogła świadczyć swoje usługi w zamian za bon turystyczny.

3. Włączenie obowiązku stosowania Prawa zamówień publicznych przez Polską Organizację Turystyki oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

4. Obniżenie o połowę kosztów realizacji bonów przez ZUS.

#Sejm #Senat #PlatformaObywatelska #KoalicjaObywatelska #BonTurystyczny  #AdamSzejnfeld #senatorSzejnfeld #Turystyka #Wypoczynek #AdamSzejnfeld #senatorSzejnfeld #polnocnawielkopolska

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)