Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Prezydencki „Wektor”

Redaktor admin on 12 Styczeń, 2015 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Znamy już laureatów „Wektorów 2014”, nagrody przyznawanej przez organizację Pracodawców RP za działalność przynoszącą szczególne korzyści polskiej gospodarce oraz za tworzenie klimatu sprzyjającego rozwojowi przedsiębiorczości. Super Wektora 2014 otrzymał Pan Prezydent Bronisław Komorowski, który osobiście odebrał przyznane mu wyróżnienie. W gali Pracodawców RP, która odbyła się 10 stycznia 2015 r., uczestniczył również poseł do Parlamentu Europejskiego Adam Szejnfeld.

To niezwykle ważne, że polscy przedsiębiorcy docenili działania Prezydenta Komorowskiego na rzecz budowania dialogu społecznego, politycznego oraz gospodarczego, a także za wiarę w kreatywność i uczciwość polskich przedsiębiorców. Wyróżnienie „Wektorem”, oprócz tego, że jest docenieniem wkładu pracy, zaangażowania, innowacyjności oraz skuteczności dla rozwoju biznesu, jest również sporym kredytem zaufania, jakim organizacja pracodawców obdarza nagrodzonych – uważa poseł Adam Szejnfeld.

Oprócz prezydenta Bronisława Komorowskiego, „Wektorami 2014” uhonorowani zostali:

  • Józef Dziubasik – współwłaściciel Kotelnica Ośrodek Bania, za przełamanie odwiecznego stereotypu górala-indywidualisty i za wytyczenie nowego kierunku współdziałania lokalnych przedsiębiorców, przynoszącego korzyści im samym i regionowi.

  • Waldemar Biliński – właściciel Zakładów Włókienniczych Biliński, za zbudowanie jednej z najnowocześniejszych firm włókienniczych w Europie.

  • Konrad Pokutycki – prezes Zarządu BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o., za osobisty wkład w rozwój branży producentów AGD, stawiający ją na pierwszym miejscu w Unii Europejskiej.

  • Edvinas Katilius – prezes Zarządu Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o., za konsekwentne wzmacnianie roli polskiego przemysłu tytoniowego na arenie międzynarodowej.

  • Adam Góral – prezes Zarządu Asseco Poland, za konsekwentne budowanie globalnej firmy z polską duszą i za pasję oraz konsekwencję w działalności edukacyjnej i społecznej.

  • Program TVP Info “Debata Trójstronna”, za konsekwentne próby powrotu do “trzech stron” dialogu.

Źródło: inf. własna oraz www.pracodawcyrp.pl

Marta Łasak

asystentka Posła do Parlamentu Europejskiego Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)