Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Racot – XX lecie Kuriera Lokalnego

Redaktor admin on 13 Sierpień, 2011 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Tego, jak ważną rolę społeczną pełni prasa lokalna w kształtowaniu opinii publicznej nie trzeba nikogo przekonywać. Nie byłoby dzisiaj demokratycznego państwa i społeczeństwa obywatelskiego bez niezależnej prasy lokalnej – mówił na jubileuszu XX lecia Kuriera Lokalnego poseł Adam Szejnfeld. Uroczystość odbyła się w Pałacu Ośrodka Szkoleniowo – Rekreacyjnego Stadniny Koni Racot Jubileusz, na który przybyło wielu znakomitych gości miała miejsce w dniu 12 sierpnia bieżącego roku.

Wśród uczestników bankietu, prócz pracowników redakcji „Kuriera Lokalnego”, byli przedsiębiorcy z całej Wielkopolski, przedstawiciele władz samorządowych regionu oraz parlamentarzyści, a wśród nich poseł Adam Szejnfeld.

Istnienie lokalnych gazet na rynku wydawniczym jest niezmiernie ważne. To przecież dzięki nim lokalne społeczności mają możliwość zapoznania się niezależną informacja i opinią.  Kurier Lokalny jest jedną z tych gazet, które wbrew rosnącej popularności Internetu, pokazują, że papier nigdy nie odejdzie do lamusa. Całej redakcji życzę kolejnych 20-stu lat udanej pracy, mówił poseł Adam Szejnfeld.

„Kurier Lokalny”, który jest dwutygodnikiem ukazuje się nieprzerwanie od dwudziestu lat na terenie kilku powiatów w tym w Kościanie, Grodzisku Wlkp. i Stęszewie. 

 

  Szymon Galikowski

asystent posła Adama Szejnfelda

 

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)