Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Rozwój szpitala – Szejnfeld w Chodzieży

Redaktor admin on 16 Listopad, 2010 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Poseł Adam Szejnfeld wziął udziałów w uroczystym otwarciu Oddziału Anestezjologii Intensywnej Terapii oraz Pracowni Tomografii Komputerowej w Szpitalu Powiatowym w Chodzieży. Na uroczystości przybył również Tomasz Bugajski, starosta pilski.

W dniu 15 listopada 2010 miało miejsce oficjalne otwarcie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Pracowni Tomografii Komputerowej w Szpitalu Powiatowym w Chodzieży. Podczas uroczystości, dr Krzysztof Szplit, dyrektor Szpitala Powiatowego im. prof. Romana Drewsa, podkreślił jak ważne są dwa nowo otwarte oddziały. Dzięki nim szpital został spięty w pewną całość. Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii w chodzieskiej placówce składa się obecnie z czterech łóżek, które są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt wart 2 miliony złotych. Dużym ułatwieniem dla mieszkańców Chodzieży jest także zakup nowego tomografu, dzięki któremu chodzieżanie nie będą musieli udawać się już do sąsiednich miast, aby skorzystać z tej usługi medycznej. Ciągłe podnoszenie standardów leczenia oraz rozwój i budowa nowych oddziałów szpitalnych z całą pewnością przyniosą wiele korzyści pacjentom, którzy korzystają z usług tej placówki.

Szpital powiatowy w Chodzieży cieszy się bardzo dobrą opinią wśród pacjentów w całym regionie, a jego rozbudowa i nowe inwestycje mogą być przykładam dobrego gospodarowania. Otwarcie Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Pracowni Tomografii Komputerowej poszerzy wachlarz świadczonych usług medycznych oraz zapewni pacjentom kompleksową opiekę. Ta inwestycja, jak i wszystkie poprzednie pokazują, że dobrze zarządzane szpitale mogą działać nie tylko bez długów, ale i inwestować ze swoich środków – mówił na spotkaniu poseł Adam Szejnfeld.

Szymon Galikowski

Asystent posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)