Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Senator Szejnfeld z wizytą w Gromadzie.

Redaktor admin on 2 Luty, 2023 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Hotel Gromada, dawniej Rodło, w Pile to taka nasza Wieża Eiffla – mówił w rozmowie z prezesem Ogólnokrajowej Spółdzielni Turystycznej Gromada, panem Krzysztofem Moczulskim, senator Adam Szejnfeld, co oznacza to, że ten zlokalizowany w centrum miasta hotel jest kultowym miejscem stolicy Wielkopolski Północnej.

W dniu 1 lutego br. senator Adam Szejnfeld spotkał się z prezesem OST Gromada, panem Krzysztofem Moczulskim. Rozmowa wiceprzewodniczącego senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności, a zarazem przewodniczącego senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, z szefem Gromady poświęcona była sytuacji branży hotelarskiej, turystycznej, gastronomicznej i konferencyjnej w czasie po trzech latach pandemii COVID-19 i w okresie negatywnych skutków dla wspomnianych branż związanych z wojną w Ukrainie.

Podczas spotkanie nie obyło się bez rozmowy o obchodzonym w ubiegłym roku jubileuszu 85-lecia OST Gromada, a także o aktualnym stanie oraz perspektywach funkcjonowania i rozwoju Spółdzielni GROMADA.

W sposób naturalny rozmawiano także o sytuacji oraz przyszłości Hotelu Gromada w Pile, bowiem senator Adam Szejnfeld reprezentuje w polskim parlamencie Piłę i Wielkopolskę Północną.

W spotkaniu senatora RP i prezesa Gromady wziął udział także doradca prezesa OST Gromada, pan dr Adam Zaborowski, były wiceprezes Polskiej Organizacji Turystycznej.

****

Ogólnokrajowa Spółdzielnia Turystyczna Gromada, to przedsiębiorstwo z polskim kapitałem, które działa na rynku turystycznym (m.in. hotele, restauracje, biura podróży) już od roku 1937. Spółdzielnia prowadzi aktualnie 9 hoteli, 2 ośrodki wypoczynkowe oraz 3 regionalne biura turystyczne.

Kamila Łańska
Dyrektor Biura Senatorskiego.

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile
Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności
Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.
e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com
tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.com/Szejnfeld/
www.twitter.com/szejnfeld
www.instagram.com/szejnfeld/
www.tiktok.com/@szejnfeld.pl
www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)