Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szansa dla Okonka – Mieczysław Rapta

Redaktor admin on 22 Czerwiec, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Okonkowi potrzebny jest przełom. Pamiętać jednak należy, że przede wszystkim wymagany jest lider, który może poprowadzić samorząd do takiego przełomu. Potrzeby, jakie ma Okonek nie można zrealizować siłami własnymi, potrzebna jest pomoc z województwa, a także z budżetu centralnego. Niestety, jeżeli wygra osoba, która jest winna zapóźnieniu miasta oraz gminy długo nie będzie to możliwe. Dlatego też zachęcam Państwa do głosowania w niedzielę 25 czerwca na Mieczysława Raptę – powiedział poseł Adam Szejnfeld podczas spotkania z mieszkańcami Okonka, które odbyło się 22 czerwca br. w Gminnym Ośrodku Kultury. Wcześniej poseł Szejnfeld wraz z kandydatem na burmistrza rozdawali ulotki na ulicach miasta i zachęcali do uczestnictwa w wyborach.

Na spotkaniu z wyborcami obecny p.o. burmistrza Mieczysław Rapta, który przedstawił swoje główne cele, jakie chce zrealizować, jeżeli zostanie burmistrzem. Są to głównie budowa wodociągów i skanalizowanie Okonka, a także pozyskiwanie funduszy zewnętrznych, m.in. na wspieranie inicjatyw społecznych i sportu, czy budowę nowej infrastruktury. Po zaprezentowaniu swojego programu licznie zebrani mieszkańcy Okonka zadawali pytania kandydatowi, jak i licznemu komitetowi poparcia. W gronie tym, oprócz posła Adam Szejnfelda znaleźli się również: sekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości Stanisław Chmielewski, senator Mieczysław Augustyn, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego Tomasz Bugajski, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Henryk Szopiński, wicestarosta złotowski Tomasz Fidler oraz burmistrz Krajenki Stefan Kitela. Podczas ciekawej dyskusji padło wiele pytań dotyczących spraw gminy i możliwość jej rozwoju.

Przed spotkaniem odbył się koncert bluesowego znanego w Europie i na świecie zespołu Boogie Boys.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)