Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld na targu…

Redaktor admin on 23 Listopad, 2021 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Subregionalne Targi Pracy w Pile to wydarzenie, które na stałe wpisało się w krajobraz gospodarczy Wielkopolski Północnej. Od 16-tu już edycji Adam Szejnfeld, dzisiaj jako senator, a wcześniej jako poseł, jest ich patronem honorowym.

To już 16-ta edycja targów. Gratuluję Pani prezydent Beacie Dudzińskiej determinacji, wytrwałości i skuteczności. Przez te lata wiele firm, a jeszcze więcej pracowników, dzięki targom znalazło swoje miejsce na ziemi, pracę oraz dobre życie w Pile i w Wielkopolsce Północnej. Gratuluję i dziękuję – powiedział podczas ceremoni otwarcia Targów senator Adam Szejnfeld.

Targi, które odbyły się w siedzibie InwestParku, otworzyła pani Beata Dudzińska, wiceprezydent Piły, a w ceremonii otwarcia, poza senatorem Szejnfeldem, wzięli udział m.in. także Jacek Bogusławski, wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego, przewodnicząca Rady Miasta Piły, Maria Kubica czy Krzysztof Rauhut, wiceprezes Izby Gospodarczej Wielkopolski Północnej.

Targi Pracy i Kariery są dedykowane z jednej strony pracodawcom, a z drugiej strony osobom poszukującym pracy. Tragi te, to też miejsce dla osób chcących rozwinąć swoje umiejętności lub nadać nowy kierunek swojej karierze. Bardzo się cieszę, że ich organizatorem jest Miasto Piła. Na rynku pracy bowiem liczą się nie tylko oferowane warunki zatrudnienia, ale i spędzanie czasu po pracy. To jednak już w mniejszym zakresie zależy od pracodawców i pracobiorców, a w większym od oferty samorządu terytorialnego. Żartem można by zatem podsumować, że te Targi to… dobry targ – mówił senator Adam Szejnfeld.

Tegoroczna edycja targów pracy był pierwszą po wybuchu pandemii. Organizatorem Targów Pracy jest Miasto Piła, a jednym z ich elementów był punkt doradztwa zawodowego i punkt CV, do których zapraszano wszystkich chcących porozmawiać o swoich predyspozycjach zawodowych oraz potrzebujących pomocy w napisaniu lub weryfikacji CV.  Poszukiwani byli m.in. elektromechanicy, pracownicy produkcji i magazynów, specjaliści branżowi i pracownicy biurowi, ale też informatycy, logistycy, kierowcy. Nie brakuje też miejsc dla robotników niewykwalifikowanych. Każdy zatem mógł znaleźć szanse dla siebie.

Sponsorami tegorocznego wydarzenia Miasta Piły byli m.in. Colours Factory, Kolorama, Signify oraz Thule Group, zaś partnerami – Regionalne Centrum Kultury w Pile, TBS w Pile, Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu, Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.

To wielka przyjemność spotykać się z Państwem, ponieważ to przedsięwzięcie samo w sobie jest bardzo ważne, ale też pokazuje jakie priorytety posiada miasto Piła, powiat pilski i cała Wielkopolska Północna. Są nimi rozwój społeczno-gospodarczy, miejsca pracy i dawanie ludziom szansy na samorealizację zawodową – mówił podczas tegorocznych Targów, senator Szejnfeld.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

#TargiPracy #Praca #Pracodawcy #Pracobiorcy #RynekPracy #Targ #Piła #WielkopolskaPółnocna #Wielkopolska #MiastoPiła #Senat #SenatRP #senatorSzejnfeld #AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)