Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Szejnfeld – Przyjaciel Powiatu Złotowskiego

Redaktor admin on 12 Kwiecień, 2014 dostępny w Komunikaty, Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Złote Herby w Złotowie rozdane. Oprócz statuetek Złotych Herbów przyznano również dwa honorowe tytuły “Przyjaciel Powiatu Złotowskiego”, które odebrali: poseł na Sejm RP Adam Szejnfeld oraz proboszcz parafii p.w. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Złotowie ks. Dariusz Chabraszewski. To już XV edycja tego wydarzenia, organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Złotowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie, honorującego osoby, przedsięwzięcia gospodarcze, firmy oraz najlepsze produkty, usługi i placówki handlowe, które miały znaczący wkład w rozwój Powiatu Złotowskiego. Uroczystość odbyła się 11 kwietnia br. Domu Rzemiosła w Złotowie.

Współpraca polityków, samorządowców i przedsiębiorców jest czymś więcej niż codziennym działaniem na rzecz naszych małych ojczyzn, to symbioza, bez której, nie ma dobrego rozwoju ani społeczno-gospodarczego, ani samorządowego. Bardzo dziękuję za zaszczyt tego wyróżnienia a zarazem gratuluję wszystkim tym, którzy razem ze mną zostali uhonorowani przez Kapitułę Konkursu – powiedział poseł Adam Szejnfeld.

W konkursie Złotych Herbów mogą uczestniczyć osoby, przedsięwzięcia gospodarcze, firmy oraz najlepsze produkty, usługi i placówki handlowe, które miały znaczący wkład w rozwój Powiatu Złotowskiego. W konkursie uczestniczyć mogą osoby fizyczne, podmioty gospodarcze, organizacje, stowarzyszenia i jednostki budżetowe z terenu powiatu złotowskiego oraz gminy Łobżenica. Zgłoszenia do konkursu w poszczególnych kategoriach dokonują mieszkańcy oraz organizacje, stowarzyszenia, samorządy gospodarcze, jednostki samorządu terytorialnego, itp. A rozstrzygnięcia dokonuje Kapituła wyłoniona przez organizatorów, a więc Starostwo Powiatowe w Złotowie oraz Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie.

Oprócz Honorowych Złotych Herbów i tytułów Przyjaciel Powiatu Złotowskiego, przyznanych w tym roku posłowi Szejnfeldowi oraz ks. Chabraszewskiemu, statuetki Złotych Jeleni (Herb Złotowa) otrzymali także:

  • Kategoria Handel – Firma Michał Adamczak “DUKAT” z Jastrowia oraz Zdzisław Brzeski Mrówka PSB
  • Kategoria Produkcja – Zdzisław Pietras Usługowo-Produkcyjny Zakład Ślusarski oraz ZNMR Okonek Sp. Z o.o.
  • Kategoria Usługi - Centrum Wypoczynkowo- Konferencyjne „Zacisze” oraz Andrzej Pietruszka KAMIENIARSTWO
  • Kategoria Agrobiznes i Rolnictwo – Arkadiusz Przybyła oraz Gospodarstwo Rolne Jan Sobecki
  • Kategoria Wydarzenie gospodarcze roku – Gmina Miasto Złotów, MZWiK Sp. Z o.o. oraz REK-SWED Sp. z o.o.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)