Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Trzcianka – wybór nowych władz Koła PO

Redaktor admin on 6 Czerwiec, 2012 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Członkowie Koła PO w Trzciance, powiat Czarnkowsko-Trzcianecki wybrali nowe władze. Przewodniczącym został Grzegorz Bogacz, a jego zastępcami Ewa Dopieralska i Marek Dąbrowski. Podczas wyborów, które odbyły się na w dniu 4 czerwca br. w Trzciance, nie zabrakło szefa Okręgu Pilskiego PO, posła Adama Szejnfelda

Nowo wybranemu przewodniczącemu pomagać będą zastępcy, czyli Ewa Dopieralska oraz Marek Dąbrowski. Postanowiono także, że w najbliższym czasie zostanie podsumowana dotychczasowa działalność koła i na jednym z następnych zebrań zostaną wybrani pozostali członkowie Zarządu Koła. Nowi szefowie poinformowali, że razem z szefem Okręgu oraz nową szefową powiatu opracują strategię działań PO na kolejne lata. Warto przypomnieć, iż dzień wcześniej w Czarnkowie wybrano Helenę Przychodniak na przewodniczącą struktur powiatowych Platformy Obywatelskiej.

Marta Łasak

asystentka posła Adama Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)