Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

31 maja. Światowy Dzień Bez Tytoniu 2021 -„Deklaruję –nie palę!”

Redaktor admin on 31 Maj, 2021 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

„Deklaruję –nie palę!” – pod takim hasłem przebiega tegoroczny Dzień bez papierosa.

Kampania ma na celu wsparcie 100 milionów ludzi na całym świecie w ich próbach rzucenia palenia poprzez różne inicjatywy i rozwiązania cyfrowe.

Pomoże stworzyć zdrowsze środowisko sprzyjające rzucaniu palenia poprzez: opowiadanie się za zdecydowaną polityką zaprzestania palenia tytoniu, promowanie zwiększonego dostępu do usług w zakresie rzucania palenia, podnoszenie świadomości na temat taktyk przemysłu tytoniowego, umożliwienie użytkownikom tytoniu podejmowania skutecznych prób rzucenia palenia poprzez inicjatywy „rzuć i wygraj”.

Według badań w 2017r. do nałogowego palenia przyznała się jedna czwarta Polaków – dużo, ale widać tendencję spadkową. Niestety, palacze zaczynają wcześnie, już w wieku 15-19 lat. Trzeba kontynuować proces odchodzenia ludzi od palenia, szczególnie przez młodzież. Trzymam kciuki za Wasze starania. Dacie radę!

#DzieńBezPapierosa #DzieńBezTytoniu #NiePalę #RzućPalenie #PapierosyToŚmierć #Rak #Nowotwór #StawiamNaZdrowie #Zdrowie  #Senat #Wielkopolska #PlatformaObywatelska #KoalicjaEuropejska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)