Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Lubię wracać tam…

Redaktor admin on 11 Marzec, 2021 dostępny w Różności, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Lubię wracać tam, gdzie byłem już, pod ten balkon pełen pnących róż, na uliczki te znajome tak, do znajomych drzwi… Lubię wracać w strony, które znam, po wspomnienia zostawione tam, by się przejrzeć w nich, odnaleźć w nich… Kto nie zna tych słów i piosenki niezapomnianego Zbigniewa Wodeckiego… Senator Adam Szejnfeld odwiedził Szamocin, miasto, w którym trzydzieści lat temu był burmistrzem. W holu Urzędu Miasta i Gminy spotkała go niespodzianka….

****

Adam Szejnfeld jest obecnie senatorem, wcześniej był posłem do Parlamentu Europejskiego posłem na Sejm RP oraz wiceministrem gospodarki, ale w swojej karierze politycznej był także samorządowcem. W 1990 roku został pierwszym nowo wybranym burmistrzem w Polsce. Po wyborach do Rad Gmin, które odbyły się 27 maja 1990 roku, w dniu 1 czerwca objął urząd Burmistrza Miasta i Gminy Szamocin. Jako działacz samorządowy pełnił też funkcję radnego,  był członkiem Rejonowej Rady Zatrudnienia w Chodzieży, wiceprzewodniczącym Konwentu Wójtów i Burmistrzów Województwa Pilskiego w Pile oraz wiceprezesem Stowarzyszenia „Wielkopolski Ośrodek Kształcenia i Studiów Samorządowych” w Poznaniu.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)