Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Zmarnowane życie

Redaktor admin on 7 Październik, 2009 dostępny w Prace Senatu. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

foto-piot-waniorek
(foto Piotr Waniorek)

Patrzcie, czytajcie i uczcie się. Zobaczycie wszyscy, jak ludzie, którzy nic nie wiedzą na dany temat, tylko na podstawie strzępów medialnych doniesień, potrafią przekreślić pracę, działalność i osiągnięcia człowieka, który na to uczciwie pracował dziesiątki lat. Żadnych pytań, żadnego zastanawiania się, żadnych wyjaśnień, żadnych wątpliwości! Wszyscy wszystko wiedzą. „Wszak w gazecie napisali”. Wystarczy, by orzec – Winny! Nic innego się nie liczy!

A pytanie o prawdę?! A, co to jest prawda? Co jest prawdą w dzisiejszych czasach? Po co komu prawda? Prawdą jest oskarżenie w gazecie, w radiu, w TV, oskarżenie na portalu internetowym… To jest prawda! Wystarczy, by podjąć rozstrzygnięcie, by wydać wyrok na drugiego człowieka! Tak, to jest świat, w ktorym żyjemy.

Wszyscy więc powinni patrzeć i uczyć się… Wielu właśnie z tego powodu zastanawia się po co służyć państwu, po co pracować dla społeczeństwa. Pieniądze – żadne. Wpływy – wątpliwe. Uznanie – chwilowe. Życie…. – zmarnowane!

Adam Szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)