Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Adam Szejnfeld o sprawach Kobiet

Redaktor admin on 13 Wrzesień, 2009 dostępny w Serwis dla Kobiet. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

www.szejnfeld.pl/kobiety

kob31

Dzień Dobry Państwu,

Zapraszam Państwa na moją stronę internetową poświęconą kobietom aktywnym w życiu prywatnym i publicznym.

Mężczyźni, zwłaszcza w Polsce, szanują kobiety. Ale, czy zawsze potrzeby i problemy kobiet są właściwie rozumiane?… Czy rola kobiety w społeczeństwie jest należycie doceniana?… Jeśli nie wszędzie i nie wszystkie kobiety potrafią korzystać z równych praw i wolności, to czy zastanawiamy się, jakie są tego przyczyny i jak można je likwidować?… Czy bariery na drodze życia prywatnego lub kariery zawodowej kobiet są barierami identycznym, z tymi, jakie napotykają mężczyźni, czy też mają one swoją specyfikę? Czy tkwią one w nich samych – w kobietach, a może tkwią głównie w nas – w mężczyznach?… Jak pokonywać bariery równego korzystania z praw, jak minimalizować i ograniczać przeszkody w swobodnym rozwoju?…

Pytania. Wiele pytań może dotyczyć kobiet i mężczyzn, ich wzajemnych relacji, ich statusu i pozycji w nowoczesnym społeczeństwie XXI wieku. Ta strona nie ma na celu udzielenie odpowiedzi na nie wszystkie, ale ma dać szansę na zgłębianie wiedzy na ten temat, choćby poprzez możliwość zapoznania się z załączonymi artykułami, analizami i ekspertyzami, a także poprzez odesłanie do lektury innych stron i portali internetowych poświęconych kobiecej problematyce, z zastrzeżeniem, że niekoniecznie musimy się zgadzać z ich treścią. Wszak każdy odpowiada przede wszystkim za swoje poglądy.

Zainteresowanych zapraszam więc do lektury i przemyśleń.

Adam Szejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)