Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Konferencja “Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet – szansą na rozwój firm prowadzonych przez kobiety”

Redaktor admin on 19 Listopad, 2012 dostępny w Bez kategorii, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji “Ambasadorzy Przedsiębiorczości Kobiet – szansą na rozwój firm prowadzonych przez kobiety”, która odbędzie się w piątek, 23 listopada br. w Warszawie.

Organizatorem Konferencji jest fundacja Ambasada Kobiet Biznesu we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości pod patronatem Ministra Gospodarki.

Konferencja będzie wydarzeniem inaugurującym projekt “100 nowych firm kobiecych w 2013 roku” i będzie służyć nagłośnieniu projektu na zewnątrz, aby pozyskać jak największą liczbę kandydatek, zainteresowanych założeniem własnych firm. Liczymy na obecność wszystkich 100 Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet, ze wszystkich regionów kraju.

W pierwszej części zaplanowane zostały krótkie wystąpienia wprowadzające, natomiast w drugiej części organizatorzy planują przedstawić konkretne przykłady wybranych Ambasadorek Przedsiębiorczości Kobiet, które założyły własne firmy i prowadzą je z sukcesem.

Szczegółowy program Konferencji zamieszczony jest poniżej:

Program Konferencji

Rejestracja: www.ambas.evenea.pl

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)