Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Lekcje z przedsiębiorczości w Pile.

Redaktor admin on 4 Październik, 2022 dostępny w Bez kategorii. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W poniedziałkowe popołudnie, w Centrum Konferencyjnym w Pile, pani prezydent Beata Dudzińska, otworzyła warsztaty pt. “Lekcja przedsiębiorczości” dedykowane dla pilskiej młodzieży. Celem warsztatów jest budowanie wśród młodych ludzi kompetencji potrzebnych do efektywnego funkcjonowania w gospodarce i na rynku pracy. W przedsięwzięciu uczestniczyli jako goście, senator Adam Szejnfeld oraz posłanka Małgorzata Janyska.

Projekt zrealizowany został przez miasto Piła w ramach programu „Rozwój Lokalny”, współfinansowany ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014 – 2021, pod hasłem „Wspólnie działamy na rzecz Europy zielonej, konkurencyjnej i sprzyjającej integracji społecznej”. Podczas wydarzenia przedstawione zostały plany w ramach przedsięwzięcia „Przedsiębiorcza Piła na start”. Do realizacji celów i skutecznego bycia człowiekiem przedsiębiorczym namawiał mentor, przedsiębiorca, pan Marcin Osman.

Jako człowiek zajmujący się biznesem, tak od strony praktycznej, jak i teoretycznej, oraz obecnie legislacyjnej, gratuluję władzom miasta oraz wszystkim zaangażowanym w ten świetny projekt – mówi senator Adam Szejnfeld.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)