Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Wybory samorządowe – tuż, tuż…

Redaktor admin on 12 Luty, 2024 dostępny w Bez kategorii. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W dniu 7 kwietnia odbędą się wybory samorządowe do rad gmin, powiatów i województw, a 21 kwietnia druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów. Teraz zatem odbywają się posiedzenia gremiów decyzyjnych partii oraz komitetów wyborczych, które wyłaniają kandydatki i kandydatów na listy wyborcze.

W Pile obradowała Rada Powiatu Platformy Obywatelskiej, która zatwierdziła listy kandydatek i kandydatów PO w wyborach do władz Miasta Piły oraz Powiatu Pilskiego. Posiedzeniu przewodniczyli przewodniczący powiatu, marszałek Jacek Bogusławski i wiceprzewodniczący powiatu, senator Adam Szejnfeld.

Niebawem, w dniu 14 lutego odbędzie się posiedzenie Zarządu Wielkopolskiej PO oraz posiedzenie Rady Regionu PO w Poznaniu, na którym zatwierdzone zostaną kandydatury Platformy Obywatelskiej w wyborach do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. PO w wyborach do Sejmiku Wojewódzkiego wystartuje wraz z swoimi koalicjantami pod szyldem Komitetu Wyborczego Koalicji Obywatelskiej.

Dominika Kobiołka

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/Szejnfeld

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

www.tiktok.com/@szejnfeld

www.youtube.com/@SenatorSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)