Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Pomaganie jest dziecinnie proste

Redaktor admin on 3 Styczeń, 2019 dostępny w Galeria video, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

3 stycznia 1993r. odbył się pierwszy Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ta niezwykła “Orkiestra” co roku zbiera na sprzęt medyczny dla najmłodszych w całej Polsce.

Tegoroczny 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Są to placówki z oddziałami II oraz III stopnia referencyjności, czyli takie, które mogą dokonać specjalistycznej diagnozy oraz udzielić pomocy medycznej najciężej chorym dzieciom. W Polsce funkcjonuje dziś blisko 50 takich szpitali. Swoim zasięgiem obejmują one teren całego kraju. W placówkach tego rodzaju szczególnie ważne jest nowoczesne, spełniające najwyższe standardy wyposażenie, które daje lekarzom i personelowi medycznemu jak najlepsze możliwości diagnozy i leczenia najtrudniejszych przypadków.

Wspierać WOŚP można na kilka sposób: wrzucić pieniądze do puszki, wziąć udział w aukcji na allegro, uczestniczyć w finałach sztabów, wysyłając smsy i wiele, wiele innych. Szczegóły można odnaleźć na stronie fundacji: https://www.wosp.org.pl/final/wesprzyj.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)