Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Sekcja ‘Komunikaty’

Uwaga, już ostatnie chwile!

Uwaga, już ostatnie chwile!

Ostatnie chwile, aby podpisać się pod listami Koalicji Obywatelskiej do Parlamentu Europejskiego. Przypominamy i zachęcamy!

XXI Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

XXI Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile

XXI Subregionalne Targi Pracy i Kariery w Pile. W programie, m.in.: oferty pracy, doradztwo zawodowe, punkt CV, warsztaty, a także spotkania z psychologiem i pedagogiem oraz wiele innych punktów, a całość organizowana przez panią Prezydent Beatą Dudzińską.
- Dziękuję! Gratuluję! Polecam! –  mówił podczas otwarcia senator Adam Szejnfeld.

II Tura Wyborów w Pile!

II Tura Wyborów w Pile!

Już za parę dni, za dni parę bierz długopis swój i kartek parę….

Pamiętajcie, w najbliższą niedzielę wybieramy Prezydentkę Piły, Beatę Dudzińską!

Katyń – Nieginąca pamięć!

Katyń – Nieginąca pamięć!

Senator Adam Szejnfeld wziął udział w Pile w obchodach Dnia Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej.

Kobiety, mężczyźni… Równość czy nierówność?

Kobiety, mężczyźni… Równość czy nierówność?

W polskim samorządzie obserwujemy zastraszająco niski odsetek kobiet pełniących ważne funkcje – wójtów, burmistrzów, prezydentów czy starostów. Nie ma też ani jednej pani będącej marszałkiem województwa. Nie lepiej jest w parlamencie, zwłaszcza w porównaniu do innych krajów europejskich, czy Parlamentu Europejskiego. Dlatego w okresie poprzedzającym wybory samorządowe senator Adam Szejnfeld podczas Kongresu Ekonomicznego w Toruniu [...]

Wojna to przekleństwo ludzkości!

Wojna to przekleństwo ludzkości!

Wojna jest przekleństwem ludzkości. Trzeba ją blokować hamując agresorów, i dyplomacją, i własną siłą. O tym traktował będzie dzisiaj panel dyskusyjny zorganizowany podczas Kongresu Ekonomicznego „Welconomy in Toruń”, który odbędzie się w Hotelu Copernicus, Toruń, Bulwar Filadelfijski 11. o godz. 13:00. W debacie weźmie udział m.in. senator Adam Szejnfeld.
Temat: „Perspektywa rozwoju polskiego przemysłu zbrojeniowego w [...]

Dr Marian Król nie żyje..

Dr Marian Król nie żyje..

Smutna wiadomość… Zmarł dr Marian Król, prezydent Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego w Poznaniu. To wielka strata dla Poznania, dla Wielkopolski, dla grona promotorów wielkopolskiego pozytywizmu i pracy organicznej.
- Dr Marian Król był prezydentem Towarzystwa im. Hipolita Cegielskiego, które już od ponad 25. lat jest wizytówką pracy organicznej w Polsce i w Europie. Towarzystwo nagradza, inspiruje [...]

29. Wielka Gala „HIT Regionu”

29. Wielka Gala „HIT Regionu”

Senator Adam Szejnfeld, były przedsiębiorca i samorządowiec, a także laureat nagrody „Promotor Polski” przyznawanej przez Fundację Godła Promocyjnego „Teraz Polska” otworzył na UAM w Poznaniu 29. Wielką Galę Konkursu Gospodarczo-Samorządowego „Hit Regionów”. Tak jak co roku w konkursie wyłoniono i nagrodzono szczególnie cenne dla regionów samorządowe i gospodarcze dokonania oraz ich pomysłodawców.
Organizowany od połowy lat [...]

„Bezpieczeństwo i Rozwój”

„Bezpieczeństwo i Rozwój”

„Bezpieczeństwo i Rozwój”, to hasło i zarazem przesłanie konferencji prasowej Koalicji Obywatelskiej w Pile. Na konferencji senator Adam Szejnfeld, prezydent Beata Dudzińska oraz wicemarszałek Jacek Bogusławski zaprezentowali kandydatki i kandydatów samorządowej drużyny Koalicji Obywatelskiej na radnych Rady Miasta w Pile oraz radnych Rady Powiatu w Pile. W konferencji wziął udział także poseł Henryk Szopiński, były [...]

„Promotor Polski” – Wielkopolska.

„Promotor Polski” – Wielkopolska.

Senator Adam Szejnfeld, laureat plebiscytu „Promotor Polski” z roku 2022, wraz z Krzysztofem Przybyłem, prezesem Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” oraz Michałem Lipińskim, dyrektorem Konkursu „Teraz Polska” wręczył tytuły i statuetki „Promotora Polski” laureatom z Wielkopolski. Zostali nimi: pani Agnieszka Duczmal, pani Zuzanna Janaszek-Maciaszek oraz pan Paweł Bugajny.
- Zmartwychwstanie jest dowodem zwycięstwa nie [...]

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)