Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Kobiety kobietom

Redaktor admin on 2 Październik, 2009 dostępny w Kobiety, Porady. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

psz

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie oraz Enterprise Europe Network przy Izbie Przemysłowo-Handlowej w Krakowie w ramach programu Network of Female Entrepreneurship Ambassadors rozpoczęły realizację projektu „Kobiety Kobietom”, którego głównym celem jest promocja przedsiębiorczości wśród kobiet . Uczestniczkami będą mogły być panie, które w najbliższej przyszłości planują rozpocząć własną działalność gospodarczą, jednakże którym brakuje pewnej wiedzy teoretycznej koniecznej do prowadzenia firmy.
W terminie od 21 września do 23 października 2009 roku wszystkie zainteresowane pełnoletnie kobiety mogą składać formularze aplikacyjne. Panie, które zakwalifikują się do projektu zostaną objęte kompleksowym wsparciem oraz szeroką opieką ze strony trenerów, doradców i konsultantów, którzy będą dzielić się z uczestniczkami wiedzą i doświadczeniem w prowadzeniu działalności biznesowej.
W ramach projektu zaplanowane jest także szkolenie „Moja praca, moja firma”, podczas którego uczestniczki poznają od podstaw wszelkie czynności jakie są niezbędne do założenia oraz prowadzenia własnej firmy. 132-godzinny cykl warsztatów i wykładów będzie obejmował m.in. podstawy z rachunkowości, zarządzania i marketingu, technik sprzedaży, systemu ubezpieczeń, prawa podatkowego czy prawa bankowego.
Szkolenie dla kobiet z województwa mazowieckiego rozpoczyna się już 2 listopada 2009 r. w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w Warszawie.
Więcej informacji na stronie:

http://www.een.org.pl/index.php/Szkolenia/articles/Women_for_women.html

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)