Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Człowiek dzieli ludzi, muzyka ich łączy.

Redaktor admin on 3 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty prasowe, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

„Człowiek dzieli ludzi, muzyka ich łączy” – od lat powtarza senator Adam Szejnfeld. Dlatego jeśli może, to pomaga działaczom muzycznych inicjatyw na przykład w Zakrzewie, w Chodzieży, czy w Pile w ich aktywności i muzycznych projektach. W Zakrzewie wiązało się to zwykle z organizacją Festiwalu Blues Express, w Chodzieży słynnymi Międzynarodowymi Warsztatami Jazzowymi, a w Pile z działalnością Music Festival & Master Class (obecnie Festiwal & Academy).

Ostatnio, Senator Adam Szejnfeld spotkał się w swoim biurze w Pile z Dyrektorem Piła Festival & Academy, panem Andrzejem Czają, aby przedyskutować nowy projekt o najwyższym poziomie muzycznym, już nie tylko w skali kraju, ale i Europy. Dotyczy on powstania i działalności Polish Soloists String Orchestra. Panowie omówili aktualny stan realizacji wspomnianego projektu, potrzeby na najbliższy czas oraz plany na przyszłość.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Plac Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.comPoselSzejnfeld

www.twitter.comszejnfeld

www.instagram.com

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)