Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Królowa sportu w Trzciance.

Redaktor admin on 25 Marzec, 2024 dostępny w Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

W Trzciance, powiat Czarnkowsko-Trzcianecki zorganizowano pierwszą w tym roku sportową spartakiadę połączoną z uroczystym otwarciem nowej bieżni. Królowa sportu – lekkoatletyka – otrzymała tu bowiem nowy, wspaniały obiekt. Gośćmi imprezy byli senator Adam Szejnfeld, wicemarszałek Jacek Bogusławski oraz Tadeusz Osik, wiceprezes dsszkolenia i kształcenia trenerów Polskiego Związek Lekkiej Atletyki.

Senator Adam Szejnfeld pogratulował burmistrzowi Krzysztofowi Jaworskiemu oraz wszystkim mieszkańcom miasta i gminy tak wspaniałego stadionu, na którym teraz będą mogły odbywać się na wysokim poziomie zawody m.in. w biegach, w skoku w dal, czy pchnięcia kulą.

- Dzisiaj, kiedy obserwowałem wasze zmagania i wręczaliśmy wam z pozostałymi osobami puchary i medale, przypomniały mi się moje młode lata, kiedy sam uprawiałem sport. Zaczynałem od biegów w kategorii sprint na 100m, a potem poprzez biegi z przeszkodami skończyłem na uprawianiu biegów przełajowych. Dzisiaj, kiedy patrzę na tak wspaniałą waszą bieżnię oraz pozostałe nowe obiekty na trzcianeckim stadionie, to trochę wam zazdroszczę tego, co będzie oferował ten obiekt. Życzę Wam wielu sukcesów! – mówił do młodzieży po zakończeniu sportowych zmagań senatora Adam Szejnfeld.

Nowy obiekt sfinansowali Miasto i Gmina Trzcianka, Polski Związek Lekkiej Atletyki oraz zarząd Województwa Wielkopolskiego. Poza senatorem Adamem Szejnfeldem w uroczystości udział wzięli m.in. wicemarszałek Jacek Bogusławski oraz Tadeusz Osik, wiceprezes dsszkolenia i kształcenia trenerów Polskiego Związek Lekkiej Atletyki.

Dominika Kobiołka

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)