Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Noworocznie w Wolsztynie.

Redaktor admin on 3 Luty, 2020 dostępny w Komunikaty prasowe, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Senator Adam Szejnfeld gościł na Spotkaniu Noworocznym Jacka Skrobisza, starosty Wolsztyńskiego. Uroczystość odbyła się w przeciekawym obiekcie „Ostoja” w Chobienicach, powiat wolsztyński.

Samorządowe Spotkania Noworoczne, to wyjątkowy czas na podsumowania i dobra okazja do refleksji na temat tego co wokół nas się zmienia, a co już za nami. To dobry tez czas na przedstawienie nowych planów i zamierzeń. Tak też stało się i w Wolsztynie – uważa senator Adam Szejnfeld, który z tych powodów chętnie bierze udział w tego rodzaju uroczystościach. Dają one bowiem wiedzę, jak rozwijała się dana gmina czy powiat w roku minionym i jakie mają plany lokalni samorządowcy na następne lata.

Starosta Wolsztyński, pan Jacek Skrobisz, podziękował senatorowi Adamowi Szejnfeldowi za dotychczasową współpracę wyrażając jednocześnie nadzieję na jej kontynuację. Podobne podziękowania i oczekiwania były kierowane wobec innych gości, w tym także do wicemarszałka Jacka, który reprezentował Zarząd Województwa Wielkopolskiego. Szczególne słowa starosta wolsztyński skierował do szefów gmin tworzących powiat, radnych powiatowych, miejskich, gminnych i licznie przybyłych dyrektorów i kierowników instytucji wojewódzkich i powiatowych oraz do przedsiębiorców, be których nie ma miejsc pracy i rozwoju samorządu.

Anna Karmowska

Dyrektor Biura Senatorskiego.

Biuro Adama Szejnfelda

64-920 Piła, Pl. Konstytucji 3 Maja 7/4

Tel. +48 602 738 542.

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)