Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Złotowskie „Złote Herby” rozdane!

Redaktor admin on 25 Marzec, 2024 dostępny w Komunikaty prasowe. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Konkurs pn. Powiatowe Godło Promocyjne „Złoty Herb” w Złotowie to uroczystość, w której od jej początków bierze udział senator, a wcześniej poseł, Adam, Szejnfeld. Senator ceni sobie ten konkurs szczególnie dlatego, że kiedyś był przedsiębiorcą i samorządowcem, a konkurs ten, jako jeden z nielicznych, organizowany jest właśnie wspólnie przez lokalny biznes i władze miasta. Pomysłodawcą i organizatorem konkursu jest bowiem Cech Rzemiosł Różnych w Złotowie, a w przedsięwzięcie włączył się również Burmistrz Złotowa.

To wspaniały konkurs bowiem wyróżnia ludzi nie tylko za ich aktywność w biznesie i działalność na rzecz swoich firm, ale dostrzega też zaangażowanie laureatów na rzecz miasta i powiatu Złotowskiego oraz miejscowej społeczności. Organizatorzy doceniają także ważną rolę, jaką w naszym życiu odgrywa sport, rekreacji, zdrowie oraz kultura i sztuka. Dlatego tak bardzo jestem przywiązany do idei tego konkursu i niemal każdego roku staram się brać udział w tej wspanialej uroczystości – mówił podczas gali wręczania nagród „Złoty Herb” senator Adam Szejnfeld, wiceprzewodniczący Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności Senatu RP.

Gospodarzami Gali XXIV edycji konkursu byli Karol Pufal, starszy cechu Rzemiosł Różnych w Złotowie oraz Adam Pulit, burmistrz Złotowa. Gośćmi uroczystości byli natomiast senator Adam Szejnfeld, dr Mirosława Rutkowska-Krupka, radna Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, Marek Skoraszewski, prezes Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu oraz dr Paweł Owsiany, dyr. Nadnoteckiego Instytutu UAM w Pile.

W bieżącej, XXIV edycji konkursu o „Złoty Herb’2023” laureatów wybrano w pięciu kategoriach. Były też i Nagrody Specjalne.

W kategorii „Produkcja” nagrodzeni zostali: Aluprof SA oraz Serwispalet Sp. z o.o. Lipka. W kategorii „Handel” zaszczyty przypadły: Delikatesy Grosik Złotów i Świat Smaków Złotów. W kategorii „Usługi” zwycięzcami są: Kotwiccy Pracownia Złotnicza Złotów oraz Archipelag Rozwoju Złotów. „Rolnictwo, Leśnictwo i Agrobiznes”, to kolejna dziedzinie, w której laureatem został Omnivent Lipka. Nową bardzo ciekawą kategorią jest „Zdrowy Złotów” i w tej dziedzinie zwycięzcami zostali Studio Fitness Zagray oraz Sala Zabaw Jelonki

W tym roku „Nagroda Specjalna” przypadła Muzeum Ziemi Złotowskiej, a odebrała ją dyrektor muzeum, pani Kamila Krzanik-Dworanowska. Nagrodę tę przyznano za pielęgnowanie historii i tradycji miasta Złotowa oraz całego regionu Krajny. Drugim laureatem nagrody specjalnej został burmistrz Adam Pulit, za sześć lat współpracy z Cechem Rzemiosł Różnych, ponieważ już nie będzie ubiegał się o stanowisko burmistrza.

Gratulujemy nominowanym, wyróżnionym i zwycięzcom.

Dominika Kobiołka

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)