epp5_zps3f8w24ka

Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Narodowe Święto Niepodległości

Redaktor admin on 11 Listopad, 2017 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości

składam Kombatantom, Żołnierzom i Sybirakom

szczególne wyrazy uznania oraz podziękowanie

za walkę o wolność i niepodległość Polski.

Wszystkim Polakom z okazji 11 listopada życzę wszelkiej pomyślności, zdrowia, sukcesów i aby dla każdego z nas wolna Ojczyzna była miejscem, w którym będziemy realizować swoje marzenia.

Historia Polski nierozerwalnie łączy się z walkami o niepodległość. Liczne powstania narodowowyzwoleńcze, nie wspominając o I i II wojnie światowej, kształtowały kolejne pokolenia Polaków walczących o swój kraj. Niejednokrotnie składali oni najwyższą z ofiar na ołtarzu wolności, abyśmy teraz mogli żyć w niepodległej Polsce. Uroczystości Święta Niepodległości są upamiętnieniem tych dni, ale i zarazem okazją by świętować wolność.

Narodowe Święto Niepodległości to bardzo ważny dzień dla naszego kraju, a także święto Wszystkich Polaków, niezależnie od ich przekonań politycznych. Ważne, abyśmy w tym dniu potrafili wspólnie świętować i cieszyć się z posiadanej wolności.

Adam Szejnfeld

Poseł do Parlamentu Europejskiego

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)