Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

POPOJUTRZE 2.0

Redaktor admin on 23 Wrzesień, 2020 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Masz pomysł, ale nie masz pieniędzy na jego realizację? Nie czekaj do jutra czy jeszcze później. Zgłoś to już dziś. Od 22.09.2020r. do 6.10.2020r. można składać swoje innowacyjne wnioski, pomysły na innowacje w edukacji! A wszystko dzięki SENSE – Rozwijamy z dotacją.
SENSE to zespół ekspertów tworzących INKUBATOR INNOWACJI SPOŁECZNYCH W OBSZARZE “KSZTAŁCENIE”, a to jest już druga edycja ich autorskiego programu inkubowania pomysłów, których celem jest rozwój nowatorskich rozwiązań dla edukacji formalnej i poza formalnej na każdym etapie życia.
We wtorek 22 września br. został uruchomiony program o nazwie POPOJUTRZE 2.0., który to program ma do rozdania 72 granty, każdy o wartości 60 000 zł. Nabór wniosków potrwa 14 dni, w trakcie których można złożyć dokumenty aplikacyjne. Wszystkie kroki opisane są na stronie www.popojutrze2.pl a przede wszystkim można tam pobrać wymagany wniosek. człowieka. Rynek edukacji potrzebuje zmian a POPOJUTRZE 2.0 jest po to, by w tym pomóc!
Anna Karmowska
Dyrektor Biura Senatorskiego
Biuro Adama Szejnfelda
64-920 Piła, pl. Konstytucji 3 Maja 7/4
Tel. +48 602 738 542.
www.szejnfeld.pl
www.kobiecastronazycia.pl
www.facebook.comPoselSzejnfeld
www.twitter.comszejnfeld
www.instagram.com
www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld
#POPOJUTRZE #edukacja #Wielkopolska #Polska #Rozwój #AdamSzejnfeld #senatorSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)