Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2023/2024r w Pile.

Redaktor admin on 21 Czerwiec, 2024 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Do nauczycieli, wychowawców i pracowników szkół, do rodziców i opiekunów oraz do dzieci i młodzieży, w związku z uczestnictwem Senatora Adama Szejnfelda w posiedzeniu Komisji Senatu, w imieniu senatora Ziemi Pilskiej słowa podziękowań, pozdrowień i życzeń przekazał asystent, Emil Grusz:

„W związku z zakończeniem kolejnego roku szkolnego składam serdeczne podziękowania wszystkim Nauczycielom i Wychowawcom za Pastwa zaangażowanie, profesjonalizm i troskę o dobro uczniów i wychowanków. Dzięki Państwa pracy, pasji i umiejętnościom uczniowie mają możliwość rozwoju swoich talentów, poszerzania wiedzy i zdobywania nowych umiejętności.

Drogim Rodzicom i Opiekunom należą się natomiast podziękowania za podejmowanie współpracy ze szkołą i gronem pedagogicznym. Gratuluję osiągnięć edukacyjnych Państwa dzieci. Jestem głęboko przekonany, że trud wychowawczy zaowocuje piękną i pomyślną przyszłością młodych ludzi, a dzięki temu – także dobrem wspólnym całego naszego społeczeństwa.

Gratuluję wszystkim Uczniom, a szczególnie tym, którzy uzyskali wyróżnienia w nauce, brali udział w olimpiadach i konkursach oraz aktywnie angażowali się w życie szkoły i lokalnej społeczności, wytrwałości i pracowitości. Wasza praca oraz sukcesy są dowodem na to, że jesteście ambitni, zdolni i otwarci na nowe wyzwania. Przed Wami teraz czas wakacji, czas odpoczynku, zabawy i nowych odkryć. Życzę Wam, abyście ten czas wykorzystali jak najlepiej. Wyruszajcie w podróże, poznawajcie nowe miejsca, spotykajcie się z przyjaciółmi i rozwijajcie swoje pasje. Jestem pewny, że we wrześniu wrócicie do szkoły pełni sił i gotowi do dalszej nauki. Życzę Wam wspaniałych wakacji, a w nowym roku szkolnym samych sukcesów, radości z odkrywania wiedzy oraz wielu nowych, fascynujących doświadczeń.

Dominika Kobiołka
Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda w Pile

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)