Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Spotkanie Noworoczne w pięknej wieleńskiej „Mediatece”, zorganizowane przez powiat Czarnkowsko-Trzcianecki oraz Forum Gospodarcze Związek Pracodawców Północnej Wielkopolski Lewiatan, było okazją do podsumowań minionego roku w samorządzie terytorialnym i gospodarczym, ale także prezentacji planów na przyszłość.

Redaktor admin on 17 Luty, 2023 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.Spotkanie Noworoczne w pięknej wieleńskiej „Mediatece”, zorganizowane przez powiat Czarnkowsko-Trzcianecki oraz Forum Gospodarcze Związek Pracodawców Północnej Wielkopolski Lewiatan, było okazją do podsumowań minionego roku w samorządzie terytorialnym i gospodarczym, ale także prezentacji planów na przyszłość. Podczas uroczystości wyróżniono także i nagrodzono zasłużone dla rozwoju instytucje, firmy oraz mieszkańców powiatu. Brawa i gratulacje za społeczne i zawodowe dokona.

Odznakę honorową za zasługi dla Województwa Wielkopolskiego z rąk marszałka Jacka Bogusławskiego otrzymali:

- Tadeusz Kurzac – Kapelmistrz, Czarnkowska Orkiestra Dęta

- Krzysztof Antkowiak , firma Antbud.

Podczas uroczystości nie zabrakło też podziękowań za zaangażowanie w czasie pandemii, dla pracowników szpitala w Trzciance i w Czarnkowie. Od starosty powiatu oraz prezesa Forum otrzymali je:

- Bożena Sadowska, Dyrektor Szpitala Powiatowego w Czarnkowie,

- Mirosław Szmajda , Dyrektor Szpitala Powiatowego w Trzciance.

Wyróżnienia natomiast za działania na rzecz rozwoju przypadły:

- Wojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Trzciance,

- TV Trzcianka,

- Antbud,

- Hydro Extrusion Poland zakład w Trzciance,

- Antoni Rogala, doradca podatkowy

Gościem Spotkania Noworocznego był także dr. Maciej Witucki, prezes Konfederacji „Lewiatan”, który wygłosił podczas uroczystości prelekcję, na tematy ekonomiczno-gospodarcze.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)