Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Życzenia Mikołajkowe

Redaktor admin on 6 Grudzień, 2011 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

6 grudnia jak już z pewnością wiecie, Święty Mikołaj chodzi do was po świecie. I niesie swój worek ciężki niezmordowanie żeby każde grzeczne dziecko swój prezent dostało. Dla Emilii ma piłeczkę, dla Rafała sanki, a dla Marty lalkę Barbie. Dla Szymona ma czapkę i rękawiczki, a Bartkowi przyniesie duże autko.

A gdy już Święty Mikołaj rozda wszystkim prezenty, wraca do swego domu cały uśmiechnięty. I myślę, że miło by było Świętemu Mikołajowi jakbyśmy i jemu dali miły podarunek w postaci pięknego listu z podziękowaniami, a gdy będzie czytał wasze listy z pewnością będzie szczęśliwy i bardziej uśmiechnięty.

Wszystkim dzieciom – tym dużym i małym życzę spełnienia marzeń z okazji dzisiejszych Mikołajek.

Adam Szejnfeld

Poseł na Sejm RP

1 Komentarz do “Życzenia Mikołajkowe”

  1. barbara mówi:

    Dzis MIKOLAJOWE szalenstwo. Male dzieci cieszyly sie az az milo. Dla mnie pracowity dzien, bo az 16 chrzsniakow mam. Ale super technika internetowa pozwolila choc przez chwilke zagoscic w ich sercach. Ot TAKA duza rodzinka rozsiana po swicie. AZ to mile. Duzo salenstwa dla duzych i malych DZECI. BARBARA Bartel psycholog z Lecznicy Prod. Ordynatoskiej w Warszawie

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)