Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Redaktor admin on 8 Marzec, 2012 dostępny w Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Z okazji Dnia Kobiet, pragnę złożyć wszystkim Paniom serdeczne życzenia, samych sukcesów w życiu zawodowym oraz rodzinnym. Spełnienia wszystkich marzeń i planów, jak najwięcej radości i szczęścia oraz  zadowolenia z siebie. Aby każda z kobiet zawsze czuła się kimś wyjątkowym.

Poseł na Sejm RP

Adam Szejnfeld

1 Komentarz do “Życzenia z okazji Dnia Kobiet”

 1. monika mówi:

  Szanowny Panie Pośle.
  Z zainteresowaniem wysłuchałam rozmowy pomiędzy Paniami Agnieszką Kubik, Agnieszką Fornalczyk oraz Panem w gazeta.pl. Niestety w zderzeniu z rzeczywistością wygłaszane przez Pana teorie na temat konieczności podwyższenia wieku emerytalnego nie mają, żadnego potwierdzenia, mało tego śmiem twierdzić, że w trakcie rozmowy wypowiadał Pan wyuczone na pamięć regułki w które ślepo Pan wierzy. To jest przerażające i porażające. Odnoszę wrażenie, że niestety ale w Polsce u władzy jest coraz więcej ludzi, którzy odznaczają się skrajnym egoizmem wobec pozostałych obywateli. Niestety, ale czas spojrzeć w twarz innym i przyznać się do wielu nieudacznych decyzji, które zostały przez władze Polski wprowadzone.
  1. Panie Pośle jakim prawem PO zmanipulowało przy mojej emeryturze odkładanej na OFE? To była umowa podpisana przeze mnie oraz fundusz emerytalny.
  2. Dlaczego w Polsce nie dąży się do obniżenia kosztów pracy?
  3. Dlaczego w Polsce nie dąży się do tworzenia miejsc pracy dla młodych wchodzących na rynek osób?
  4. Dlaczego pozwala się przedsiębiorcom na ucieczkę w szarą strefę i rząd nie robi nic aby zachęcić ludzi do uczciwego płacenia podatków?
  5. Dlaczego podatki ciągle rosną mimo, że PO wchodząc do władzy obiecywała ich obniżenie?
  6. Dlaczego mimo rozbuchanego biurokratyzmu i nieskończonej ilości pracowników państwowych, rząd nie jest w stanie wyegzekwować zakończenia ciągle wybuchających afer? Bo rządowi na tym nie zależy?
  7. Dlaczego sprzedano narodowy majątek np. przedsiębiorstwa zajmujące się wydobyciem srebra miedzi, a teraz nakłada się na nie podatki?
  8. Dlaczego sól do użytku przemysłowego jest sprzedawana od wielu lat w różnych produktach jako spożywcza. Mało tego teraz w celu oczyszczenia bezdusznego sumienia ludzi, którzy nad tym mieli panować wciska się nam, obywatelom, że nie ma ona bezpośredniego wpływu na zdrowie. To jest błazeństwo!
  9. Dlaczego państwo zatrudnia niedouczonych i łapówkowiczów: inżynierów, kierowników budowy, pracowników biurowych, którzy pozwalają na budowanie autostrad w taki sposób, że nieużywana nadaje się już do remontu.
  10. Dlaczego ‘stadion narodowy’ :P budowany jest kilkanaście razy drożej niż podobny w innym kraju.
  11. Dlaczego przedsiębiorstwa takie jak ‘kościół katolicki’ otrzymują dofinansowania na termomodernizacje z państwowej kasy. To nie jest bełkot Panie Pośle.
  12. Dlaczego nikt w Polsce nie szanuje Polaków?
  13. Dlaczego udajecie od lat, że prowadzicie politykę prorodzinną?
  14. Dlaczego nikt z posłów nie wpadł na pomysł, że aby kraj rozwijać trzeba dać pracę.
  15. Dlaczego dostosowujecie nasze przepisy i podatki do unijnych, a nasze zarobki już nie?
  15. Dlaczego, dlaczego,………………….
  Mogłabym tak jeszcze dłużej, ale już mi się znudziło ponieważ te pytania pozostaną bez odpowiedzi a Pan, będzie i tak ze siebie zadowolony.
  Jak wiadomo nie od dziś ma Pan swoje miejsce w polityce ale czy przez tyle lat zrobiła Pan coś chociażby w trzech poruszonych przeze mnie sprawach?
  Zdenerwował mnie Pan swoją nieproduktywną dyskusją z obiema Paniami. Panie Pośle, tak na chłopski rozum czy Pan naprawdę uważa, że podniesienie wieku emerytalnego załatwi problemy które przedstawiłam w pytaniach???????
  Acha, jeszcze jedno, pewne wyrazy w swoim nudnym wywodzie celowo pisałam z małej litery.

  Monika Kotuszewska

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)