Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

marszałek Grodzki w Zakrzewie

Redaktor admin on 24 Wrzesień, 2022 dostępny w Promocja, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Dzisiaj, w sobotę 24 września br. w Zakrzewie, powiat złotowski, na zaproszenie senatora Adama Szejnfelda oraz pana Marszałka Marka Woźniaka, przebywać będzie Marszałek Senatu RP, pan prof. Tomasz Grodzki. Wizyta pana Marszałka Tomasza Grodzkiego związana jest z jubileuszem obchodów 100-lecia Związku Polaków w Niemczech i uroczystościami, jakie odbędą się w tym dniu w Domu Polskim.

Jednocześnie informuję, że w dniu 5 października w Warszawie, w gmachu Senatu RP, z inicjatywy senatora Adama Szejnfelda podjętej razem z panem senatorem Kazimierzem Kleiną, odbędzie się uroczystość otwarcia przez pana Marszałka Tomasza Grodzkiego wystawy pt. Związek Polaków w Niemczech: Ludzi-Idee-Pamięć”. Wystawa, przygotowana przez zespół pana Henryka Szopińskiego, radnego wojewódzkiego Województwa Wielkopolskiego, będzie ostatnim akordem trwających od początku bieżącego roku cyklu imprez upamiętniających 100-lecie Związku Polaków w Niemczech.  Wystawa ta została połączona z ekspozycją, pt. „Spod znaku Rodła”, która z kolei powstała z inicjatywy pani senator Haliny Biedy oraz pana senatora Leszka Czarnobaja, bowiem obie inicjatywy mają wspólny mianownik – uczczenie ludzi, organizacji oraz instytucji spod znaku RODŁA.

Kamila Łańska

Dyrektor Biura Senatorskiego Adama Szejnfelda

Wiceprzewodniczącego Senackiej Komisji Gospodarki Narodowej i Innowacyjności

Przewodniczącego Senackiego Zespołu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw

Biuro Senatorskie Adama Szejnfelda w Pile

64-920 Piła, ul. Grunwaldzka 2/10.

e-mail: szejnfeld.biuro@gmail.com

tel. +48 602 738 542

REGON 385025697

Portale i media społecznościowe:

www.szejnfeld.pl

www.kobiecastronazycia.pl

www.facebook.com/PoselSzejnfeld/

www.twitter.com/szejnfeld

www.instagram.com/szejnfeld/

https://www.youtube.com/user/AdamSzejnfeld

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)