Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Polski Plakat na Dzień Europy 2010

Redaktor admin on 25 Styczeń, 2010 dostępny w Promocja, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

poster_db1eb046df47de800ca643fea7e4aaaa1a726d9a

Do końca stycznia trwa internetowe głosowanie na najlepszy plakat promujący obchody Dnia Europy 2010. Spośród 1703 nadesłanych prac międzynarodowe jury wybrało dziesięć najlepszych, wśród nich plakat z Polski, który ma szansę na zwycięstwo. Teraz głos należy do internautów – to oni wyłonią zwycięzcę, a jego praca będzie promować tegoroczny Dzień Europy.

Studentka poznańskiej ASP Maria Mileńko prowadzi wśród dziesięciu finalistów trwającego do końca stycznia konkursu na plakat, który w tym roku będzie promował Dzień Europy.

Na plakacie polskiej studentki widać wysoką szklankę, do której wrzucone są kolorowe literki składające się na wyraz “Europe” i różowe serce. Na dole podpis: “My favorite mix: people, places, cultures” (Mój ulubiony koktajl: ludzie, miejsca, kultury)

Zwycięski plakat zostanie wydany w tysiącach egzemplarzy i rozpowszechniony w 27 krajach UE. Jego autor otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. euro i zostanie zaproszony do Brukseli na obchody Dnia Europy 9 maja. Zachęcamy do głosowania na plakat naszej rodaczki na stronie internetowej http://www.designeurope2010.eu.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)