Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

ZdajTo!” – Nowoczesna aplikacja młodych dla młodych.

Redaktor admin on 27 Marzec, 2022 dostępny w Promocja, Wiadomości. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

ZdajTo!”, to nowoczesna aplikacja wspomagająca przygotowania uczniów do egzaminu ósmoklasisty. Stworzyła ją grupa ośmiorga uczniów VIII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu, jako społeczny projekt w ramach jedynej w Polsce praktycznej olimpiady „Zwolnieni z Teorii”.

Egzamin ósmoklasisty jest pierwszym ważnym testem w edukacji młodego człowieka, dlatego tak istotne jest bardzo dobre do niego przygotowanie. W ZdajTo! można znaleźć autorskie, sprawdzone pod względem merytorycznym, zadania ze wszystkich zakresów egzaminów bazujące na oficjalnej podstawie programowej. Są tam zawarte także szczegółowe rozwiązania i wyjaśnienia. Tę nowoczesną aplikację poleca użytkownikom wielu ekspertów, a niektórzy napisali o niej już specjalistyczne artykuły przybliżające najważniejsze zagadnienia naukowe.

Partnerem strategicznym projektu ZdajTo! jest Brainly – globalna platforma edukacyjna, partnerem technologicznym natomiast jest nazwa.pl – lider hostingu w chmurze, a partnerem merytorycznym ELSA – największa na świecie organizacja studencka!

Jak działa aplikacja? Po wykonaniu zadania przez ucznia w aplikacji pojawia się odpowiedź wraz z wyjaśnieniem. Za prawidłowe rozwiązania przyznawane są natomiast punkty. Co ważne, aplikacja zawiera też różnego rodzaju poradniki dotyczące wybranych zagadnień naukowych. I jeszcze jedno. Aplikacja przewiduje także tryb przyjazny osobom z dysleksją. Pomyślano zatem również i o tym, by ZdajTo! służyło wszystkim i nikogo nie wykluczało.

ZdajTo! jest uzupełniane, aktualizowane i rozwijane. Służy temu komunikacja z odbiorcami i użytkownikami, w tym zbierane od nich oceny i opinie. Twórcy programu zaprojektowali ją tak, aby była atrakcyjna dla użytkowników, ale przede wszystkim funkcjonalna i przydatna pod względem merytorycznym.

Aplikację można pobrać całkowicie za darmo, zarówno w Google Play, jak i w AppStore.

Młodzi autorzy prężnie działają również w sieci Internetu, w tym w mediach społecznościowych. Można ich znaleźć, m.in. na:

UWAGA: kontakt dla dziennikarzy, specjalistów oraz osób zainteresowanych szczegółami:

Anna Maria Maik, manager ds. komunikacji Grupy:

tel. +48 695 869 182

e-mail: anna-maria.maik@zdajtoapp.pl

#Aplikacja #Apka #Nauka #Egzamin #EgzaminOśmioklasisty #ZdajTo #Pomoc #Wsparcie #ÓsmaKlasa #Szkoła #Oświata #LO #Poznań #Wielkopolska #Polska #Poland #Polish #UniaEuropejska #UE

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)