Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Marka Wielkopolski – Greater Thing from Greater Poland

Redaktor admin on 8 Lipiec, 2014 dostępny w Różności. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Trwa II edycja konkursu Marka Wielkopolski GREATER THING FROM GREATER POLAND – Wielka rzecz z Wielkopolski. Organizatorem konkursu jest Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego. Celem „Konkursu” jest identyfikacja i promocja tych produktów, usług i wydarzeń, które kreują nowoczesny wizerunek Wielkopolski, jako miejsca wiedzy, innowacyjności i kreatywności. Inicjatywa służy też honorowemu wyróżnieniu i zarazem podziękowaniu za znaczący wkład w rozwój i promocję Innowacyjnej Wielkopolski. Zgłoszenia do „Konkursu” można wysyłać do końca sierpnia.

Samorząd Województwa Wielkopolskiego podejmuje kolejne wyzwanie, którym jest wypracowanie przy wsparciu i pomocy mieszkańców Wielkopolski takiego wizerunku regionu, który stanowić będzie jego atut i pozytywnie wyróżni go na tle innych regionów. Poprzez swoją pracę chce wykreować Wielkopolskę jako nowoczesne i kreatywne miejsce, w którym warto mieszkać, pracować i inwestować. Do współpracy przy budowie marki zaprosił światowej sławy ekspertów, których aktywność zawodowa  skoncentrowana jest na budowaniu marek i pozycji konkretnych regionów, przedsiębiorstw czy instytucji.

Poprzez nadawanie certyfikatu Marki Wielkopolski nagradzane będą firmy, ich produkty oraz niezwykłe inicjatywy wyróżniające się jakością i wkładem w rozwój innowacyjnej Wielkopolski.

Nabór  wniosków do certyfikatu Marki Wielkopolski - Greater Thing from Greater Poland – Wielka rzecz z Wielkopolski trwa do końca sierpnia 2014 r. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatur, bądź innych firm i instytucji z Wielkopolski, które Państwa zdaniem powinny otrzymać certyfikat Marki Wielkopolski.

Zgodnie z Regulaminem wniosek musi uzyskać zatwierdzenie przynajmniej jednego Członka Kapituły Certyfikacyjnej – Wielkopolskiej Rady Trzydziestu aby został zamieszczony w Bazie Nominowanych.

Organizatorem Konkursu jest Departament Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Załączniki:

Regulamin Konkursu “Marka Wielkopolski”

Formularz zgłoszeniowy – inicjatywa, wydarzenie

Formularz zgłoszeniowy – produkt, usługa

Więcej informacji na stronie:  http://iw.org.pl/pl/partnerstwa-dla-innowacyjnosci/wielkopolska-brand

Źródło: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)