Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Popieram, wspieram, polecam: https://langbara.pl/play LangBara, to strona do nauki języka angielskiego. Autorami są uczniowie VIII LO w Poznaniu. Ich celem jest stworzenie bezpłatnego narzędzia do nauki języka, które jest dostępne dla każdego.

Redaktor admin on 13 Marzec, 2023 dostępny w Różności. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

Popieram, wspieram, polecam: https://langbara.pl/play

LangBara, to nowoczesna strona do nauki języka angielskiego, którą stworzyli uczniowie VIII Liceum Ogólnokształcącego w Poznaniu. Połączyła ich pasja do informatyki i zdobywania wiedzy. Ich celem jest stworzenie bezpłatnego narzędzia do nauki języka angielskiego dostępnego dla każdego. Dlatego LangBara, jako nowoczesna interaktywna strona internetowa, umożliwia rozwijanie umiejętności językowych w prosty i wygodny sposób na każdym poziomie nauki.

Mimo, że angielski to język, który staje się nieodłączną częścią naszego życia, wielu osobom nadal stwarza problem. Niektórzy chcą podszkolić się ze względu na problemy w szkole, innym wiedza przydaje się w pracy. Znajomość języka angielskiego pomaga też w zrozumieniu młodzieżowych trendów i odnalezieniu się w dzisiejszym natłoku informacji.

„Chcemy pomóc wszystkim, niezależnie od wieku czy poziomu umiejętności. LangBarę stworzyliśmy z myślą o każdym, który chce zdobyć nowe umiejętności, poszerzyć słownictwo oraz poznać nowe zwroty. A wszystko to w bardzo wygodny sposób, bezpłatnie i bez potrzeby wychodzenia z domu. Jedyne czego potrzeba, to urządzenie z dostępem do Internetu” Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji. Wystarczy tylko jedna chwila poświęcona w ciągu dnia, aby osiągnąć kolejny krok na drodze nauki języka angielskiego – podkreślają młodzi twórcy.

LangBara łączy przyjemne z pożytecznym. System zgadywania słówek na podstawie definicji pozwala utrwalić zwroty w prosty i szybki sposób. Mechanizm punktacji umożliwia sprawdzenie swoich możliwości i rywalizację z innymi. Wejdź i sam sprawdź

Młodzi twórcy zapraszają!

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)