Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Informacja

Redaktor admin on 10 Październik, 2009 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

2
W dniu 10 października planowano przeprowadzić konferencję prasową ministra Adama Szejnfelda, Posła na Sejm Ziemi Pilskiej. Konferencja miała mieć charakter lokalny, a jej głównym tematem miała być prezentacja nowej strony internetowej Adama Szejnfelda – adres strony: www.szejnfeld.pl

Konferencja miała być także okazją do lokalnego zaprezentowania, znanych już krajowej opinii publicznej, informacji dotyczących ostatnich wydarzeń na scenie politycznej, a także bieżących spraw, zwłaszcza związanych z uchwalonymi ustawami na ostatnim posiedzeniu Sejmu. W tym zakresie najważniejszą kwestią do omówienia była dla Adama Szejnfelda sprawa odrzucenia weta prezydenta dotyczącego rozdziału funkcji ministra sprawiedliwości i prokuratora generalnego. Ten temat jest szczególnie ważny dla posła Adama Szejnfelda, gdyż sam kilka lat temu wnosił o taką zmianę do ówczesnego rządu.

Niestety, podobnie jak tydzień temu (to ten sam schemat działania) w piątek pojawiły się ponownie pomówienia wobec Adama Szejnfelda, tym razem w kontekście polskich stoczni. Ze względu na to, iż poseł Adam Szejnfeld nie ma żadnej wiedzy dlaczego, po co i w jakim kontekście wciąga się jego osobę w sprawy, którym nadaje się niejasny charakter, zmuszony był odwołać wszystkie spotkania do czasu zapoznania się z informacjami na ten temat. Trudno bowiem komentować plotki i pomówienia, których nawet treści się nie zna, cóż dopiero kontekstu i celu ich rozpowszechniania.

Rafał Kus

asystent ministra Szejnfelda

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)