Arthur Schopenhauer “Wszystko, co doskonałe, dojrzewa powoli.”

Hannibal “Albo odnajdziemy drogę, albo ją zbudujemy.”

Lider Przedsiębiorczości Roku

Redaktor admin on 11 Listopad, 2009 dostępny w Komunikaty. Możesz śledzić odpowiedzi do tego wpisu poprzez RSS 2.0. Nie ma możliwości pozostawienia komentarza.

prezes Jerzy Bartnik, poseł Adam Szejnfeld, prezez Leszek Janowiecki

prezes Jerzy Bartnik, poseł Adam Szejnfeld, prezez Leszek Janowiecki

Poseł Adam Szejnfeld był honorowym gościem Gali Lidera Przedsiębiorczości Roku, która została zorganizowana w ramach obchodów XV Ogólnopolskiego Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Forum, już od piętnastu lat, organizowane jest przez Fundację Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jak każdego roku, organizatorzy Forum znakomicie trafili z aktualnością przewodniego tematu konferencji oraz warsztatów. Finansowanie zewnętrzne działalności jest bowiem podstawowym problemem małych firm w dobie kryzysu. Dzisiejszy jubileusz potwierdza też słuszność i potrzebę organizowania tych dorocznych spotkań właścicieli firm i doradców biznesowych. Organizatorom więc należą się gratulacje a laureatom życzenia. Składam je wszystkim – powiedział podczas gali wręczania statuetek „Lidera przedsiębiorczości” poseł Adam Szejnfeld. W uroczystości udział wzięli także Jerzy Bartnik, prezes Związku Rzemiosła Polskiego, Zbigniew Jarzyna, prezes Naczelnej Rady Zrzeszeń, Handlu i Usług oraz Leszek Janowiecki, prezes Fundacji Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Tegoroczne Forum odbywało się Pt. „Źródła finansowania MSP w kryzysie – przyśpieszenie realizacji programów unijnych”. W trakcie XV Forum Gospodarczego Małych i Średnich Przedsiębiorstw poseł Adam Szejnfeld, jako gość honorowy, wręczył nagrody laureatom 15 edycji konkursu „Lider Przedsiębiorczości Roku 2009”. – Jest to świetna okazja do tego, by zaprezentować najbardziej prężnych i dynamicznych przedsiębiorców sektora MSP – podkreślił.

Forum organizuje Fundacja Małych i Średnich Przedsiębiorstw, a współorganizatorami są także m.in. Związek Rzemiosła Polskiego oraz Mazowiecka Izba Rzemiosła i Drobnej Przedsiębiorczości. Podczas Forum, na zakończenie obrad, organizatorzy przyznają tytuły i statuetki “Lidera Przedsiębiorczości Roku”. Tytuł i statuetka ma promować aktywnych, dynamicznych przedstawicieli rzemiosła i handlu, w szczególności tych, którzy w swej działalności kierują się zasadami uczciwości i rzetelności wobec klienta i partnerów oraz zasadą działania na rzecz dobra kraju uwzględnianej w toku prowadzenia działalności gospodarczej. Wyróżnienie tytułem “Lidera Przedsiębiorczości Roku” nadawane jest corocznie tylko kilkunastu firmom wybranym spośród nominowanych do tego tytułu i rekomendowanych przez organizacje przedsiębiorców.

Tegoroczna kapituła konkursu przyznała tytuł „Lidera Przedsiębiorczości roku 2009”, w następujących kategoriach:

Mikro przedsiębiorstwa
1. Kamieniarstwo Artystyczne Jerzy Michalak,
2. Efemeryda Adrian Hołub Usługi Geodezyjne
3. Artystyczny Salon Ślubny „Wanda” – Wanda Kasprzak
4. Pracownia Krawiecka Józef Błoński
5. TransmisjeOnline Sp. z o.o.
6. LABOFOT Laboratorium Fotograficzne Cezary Karniewski
7. UNIKKON INTEGRAL SP. Z O.O.
8. Pracownia Obuwia Jacek Kamiński

Małe Przedsiębiorstwa
9. STENCEL STOLARSTWO S.C. Zbigniew Stencel, Teresa Stencel, Tomasz Stencel
10. ZPUH STOL- DOM Bogdan Czerwiński

Średnie Przedsiębiorstwa
11. PHU Zdunek Sp. z o.o.
12. AUTO-HIT Sp. z o.o.
13. Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów „Jedność”
14. UDS Sp. z o.o.
15. GRAFIKUS- Systemy Graficzne Sp. z o.o.

Rafał Kus
asystent posła Adama Szejnfelda

Komunikat
Biura Adama Szejnfelda
Posła na Sejm RP
10.11.2009r.

Brak możliwości dodania komentarza

Zaloguj się / Realizacja - Medianet (info@medianetinteractive.pl)